יום שישי, 22.10.2021 שעה 05:45

אדווה כהן סיימה אחרונה במקצה, לא עלתה לגמר

הישראלית לא שיפרה את שיאה האישי ב-3,000 מכשולים, קבעה 10:05.95 דקות וסיימה את דרכה. המועמדות המובילות - צ'פקואץ’, ג'פקמוי וקורטני העפילו

0 תגובות |
אדווה כהן (רויטרס)
אדווה כהן (רויטרס)

תחרויות האתלטיקה במשחקים האולימפיים בטוקיו ממשיכות גם היום, ולפנות בוקר (ראשון) אדווה כהן הישראלית התתחרה במקצה המוקדמות השלישי והאחרון ל-3,000 מטר מכשולים.

כהן, שייצגה את ישראל באליפות העולם באתלטיקה במרחק זה, קיוותה לשפר את שיאה האישי שעומד על 9:29.74 דקות ולהעפיל לגמר, אבל לצערה היא הייתה רחוקה מאוד מהשלמת המשימה.

אדווה כהן יחד עם הרצות במרוץ ה-3,000 מטר מכשולים (רויטרס)אדווה כהן יחד עם הרצות במרוץ ה-3,000 מטר מכשולים (רויטרס)

כהן רשמה ריצה לא טובה, הייתה רחוקה מאוד משיאה האישי וגם מהזמן הטוב ביותר שקבעה השנה, השתרכה במשך רוב הריצה במקום האחרון במקצה שלה (שהיה השלישי במוקדמות) וגם סיימה אחרונה, עם זמן של 10:05.95 דקות, שהיה רחוק מלהספיק להעפלה לגמר.

שלוש המהירות בכל אחד מהמקצים, יאבי ווילנרד מוטיל מבחריין, פרצ'רס קורטני האמריקאי שסיימה בזמן אדיר של 9:19.34 שהיה הטוב ביותר מבין זמנם של כל המתחרות והייבין קינג ג'פקמוי הקנייתית, כאשר השתיים האחרונות מועמדות מובילות לזכייה במדליית הזהב, עלו באופן אוטומטי לגמר. אגב, שיאנית העולם מ-2018 ואחת המועמדות לזכייה במדליית הזהב, ביטריס צ'פקואץ’ הקנייתית, סיימה רק שלישית במקצה שלה והעפילה לגמר.

פיטר פלצ'יק מדבר עם אשתו לאחר הזכייה
אסור לפספס
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
נגןהידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי
הידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי