יום חמישי, 11.08.2022 שעה 17:07

ששון עלול לפגוש את רינר כבר בקרב הראשון שלו

אפשרות להגרלה קשה לג'ודואי מול הצרפתי. מוקי נגד ברזילאי בפתיחה, ייתכן ויפגוש את מולאי בחצי. כל ההגרלות של הישראלים. אסי ממן, שליח ONE לטוקיו

|
אורי ששון וטדי רינר עם המדליות (עמית שיסל)
אורי ששון וטדי רינר עם המדליות (עמית שיסל)

הגרלת קרבות הג’ודו של אולימפיאדת טוקיו נערכה היום (חמישי) והמדליסט האולימפי אורי ששון קיבל הגרלה קשה משום שהוא עלול לפגוש את האלוף האולימפי טדי רינר כבר בקרב הראשון שלו. 

במשקל של מעל 100 ק”ג, אורי ששון מדורג שביעי, וכבר בקרב הראשון שלו עלול לפגוש את האלוף האולימפי טדי רינר שיתחרה קודם מול יריב אוסטרי. הצרפתי פצוע בברכו ולכן לא התחרה בתקופה האחרונה, כך שיהיה מעניין לצפות בקרב הזה, אחרי שהשניים סיימו על הפודיום באולימפיאדת ריו 2016. 

אורי ששון וטדי רינר (עמית שיסל)אורי ששון וטדי רינר (עמית שיסל)

שגיא מוקי, שנחשב לאחד מהמועמדים למדליה במשקל של עד 81 ק”ג, נמצא במקום השני בדירוג ולכן יתחיל עם מפגש מול יריב ברזילאי. אלוף העולם הישראלי לשעבר יוכל לפגוש את אלוף העולם האיראני סעיד מולאי בחצי הגמר, בעוד שמתיאס קאסה, אלוף העולם הנוכחי וסגנו של מוקי מ-2019 שמדורג ראשון בתחרות, יוכל לפגוש אותו רק בקרב על מדליה. 

שגיא מוקי וסעיד מולאי (אינסטגרם)שגיא מוקי וסעיד מולאי (אינסטגרם)

פיטר פלצ’יק, שמדורג רביעי בתחרות במשקל של עד 100 ק”ג, יפתח את התחרות בסיבוב השני ויתחרה נגד יריב מונגולי או אסטוני. בחצי הגמר יוכל לפגוש את וארלם ליפרטליאני הגיאורגי, סגן האלוף האולימפי מריו 2016 (עד 90 ק"ג) וסגן אלוף העולם ב-2018, מדורג ראשון במשקל. ברבע הגמר ייתכן ויעמוד מולו יריב יפני.

פיטר פלצ'יק (עודד קרני)פיטר פלצ'יק (עודד קרני)

ברוך שמאילוב (66 ק”ג) יפתח נגד קווין לופורטה. טוהר בוטבול (73 ק”ג) יפגוש בתחילת דרכו יריב אלג’יראי או סודאני ואז אולי גם את צ’נגרים אן הקוריאני החזק. לי קוכמן (90 ק”ג) יפגוש יריב צ’כי בקרב הראשון שלו.

לי קוכמן (חגי מיכאלי)לי קוכמן (חגי מיכאלי)

בנשים, במשקל 48 ק”ג, שירה ראשוני תהיה בקרב הראשון שלה נגד לוז אלבארס הקולומביאנית. גילי כהן (52 ק”ג) תפתח בקרב נוח נגד גולדבדאם באבאמוראטובה. תמנע נלסון לוי (57 ק”ג) תפתח את התחרויות שלה מהסיבוב השני נגד יריבה ממשלחת הפליטים או נגד סרבית. ברבע הגמר היא עלולה להיות נגד יפנית שנחשבת לחזקה.

שירה ראשוני (רדאד ג'בארה)שירה ראשוני (רדאד ג'בארה)

גילי שריר (63 ק”ג) קיבלה הגרלה קשה, והיא תפתח בקרב מול קטרינה היאקר האוסטרלית וברבע הגמר תוכל לפגוש את קלריס אגבגננו, אלופת העולם ואלופת אירופה הצרפתייה שנחשבת ליריבה כמעט בלתי ניתנת להכנעה.

גילי שריר (נעם מורנו)גילי שריר (נעם מורנו)

במשקלים הגבוהים לנשים, ענבר לניר הצעירה (עד 78 ק”ג) תפגוש מונגולית בקרב הראשון שלה ורז הרשקו (מעל 78 ק”ג) תתמודד בקרב הראשון נגד טייאני אלקחטאני מערב הסעודית.

ביזנס אולימפי: צפו בפרק הראשון
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו