יום חמישי, 20.01.2022 שעה 15:12

מצטרף לרשימה: מתאו ברטיני ייעדר מטוקיו

הפיינליסט מווימבלדון, הודיע כי לא ייקח חלק במשחקים האולימפיים בעקבות פציעה בשריר הירך. אצל הנשים, גוף אובחנה חיובית לקורונה ולא תשתתף גם היא

0 תגובות |
מתאו ברטיני מאוכזב (רויטרס)
מתאו ברטיני מאוכזב (רויטרס)

מתאו ברטיני המדורג שמיני בעולם, הודיע הבוקר (שני) כי לא ייקח חלק במשחקים האולימפיים. האיטלקי, שהפסיד בגמר ווימבלדון לנובאק ג'וקוביץ’, נפצע בשריר הירך באותו המשחק, פציעה שתמנע ממנו להיות כשיר לטוקיו.

ברטיני מצטרף לשורה של טניסאים בכירים נוספים הכוללים את רוג’ר פדרר, רפאל נדאל וסטן וואורינקה שגם הם לא ייקחו חלק במשחקים האולימפיים. “אני מאוד מאוכזב להודיע שאני פורש מטוקיו, ביצעתי בדיקת- MRI ונודע לי כי לא אוכל לשחק למשך כמה שבועות, מאחל לכל האיטלקים בהצלחה במשחקים”, שיתף ברטיני ברשתות החברתיות.

מתאו ברטיני (רויטרס)מתאו ברטיני (רויטרס)

אצל הנשים, הטניסאית קוקו גוף בת ה-17 בלבד, המדורגת במקום ה-25 בעולם, הודיעה כי היא נמצאה חיובית לנגיף וגם היא לא תגיע לבירת יפן. “אני כלכך מאוכזבת לשתף בחדשות שנמצאתי חיובית בבדיקת קורונה שעברתי ואני לא אוכל לקחת חלק במשחקים האולימפיים שבטוקיו. זה תמיד היה החלום הגדול שלי לייצג את ארה”ב במשחקים האולימפיים ואני מאוד מקווה שיהיו לי עוד הזדמנויות לעשות זאת בעתיד. אני מאחלת לנבחרת ארה”ב המון בהצלחה”. כתבה קוקו גוף בהודעתה הרשמית שהוציאה ברשתות החברתיות.

עכשיו ב-Airbnb האחוזה המטורפת של פיפן
אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30