יום שלישי, 05.07.2022 שעה 16:50

עוד 3 ספורטאים חיוביים לקורונה בכפר האולימפי

הספורטאים אמנם בבידוד, אך ביפן רוצים למנוע את ההתפשטות ולעלות על כך מהר ככל האפשר. במקביל, שיעור ההדבקה בעיר מטפס. אסי ממן, שליח ONE לטוקיו

|
טוקיו (רויטרס)
טוקיו (רויטרס)

אלפי אנשים נוחתים ביפן בימים אלה לקראת פתיחת המשחקים האולימפיים שייצאו לדרכם בסוף השבוע והיום (ראשון) מארגני אולימפיאדת טוקיו גילו שלושה מאומתים חדשים לווירוס הקורונה מבין הספורטאים במשלחות שנמצאות בכפר האולימפי.

אמש דווח על ידי היפנים על ספורטאי חיובי ראשון בתוך הכפר - וכעת, כאשר כמות הספורטאים שנמצאים במקום עולה לקראת פתיחת המשחקים האולימפיים, מתגלים מקרים נוספים של קורונה אצל הספורטאים. רובם ממילא בבידוד, אך המטרה של היפנים היא למנוע את התפשטות הווירוס בתוך הכפר ולעלות על המקרים הללו מהר ככל האפשר.

בשורה התחתונה, המארגנים דיווחו על עשרה מאומתים חדשים לקורונה שהתגלו בבדיקות הבוקר מבין המשתתפים במשחקים האולימפיים, כולל אנשי התקשורת, ספורטאים, ראשי משלחות ואנשי כוח אדם נוספים. אמש מספר הנדבקים שגילו מקרב המשתתפים במשחקים עמד על 15 איש, כאשר חלקם מחוסנים.

במקביל, שיעורי ההדבקה מטפס בקרב כלל האוכלוסייה בטוקיו. זה כבר ארבעה ימים רצופים בהם מתגלים מידי יום מעל ל-1,000 חולים חדשים בבירת יפן, כאשר העיר שנמצאת במצב חירום ותושביה חוששים מזרם המבקרים מעבר לים שרק הולך וגובר.

פלורנטינו פרס מלכלך על אוזיל
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו