יום חמישי, 20.01.2022 שעה 02:47

עשרות ישראלים שנכחו בוומבלי נדבקו בקורונה

משחקי היורו יצרו הדבקה שהגיעה גם לישראל: אוהדים שהמריאו למשחקי חצי הגמר ולגמר המפעל בלונדון נמצאו חיוביים, חלקם עוד באנגליה ואחרים בארץ

11 תגובות |
אוהדים בוומבלי (רויטרס)
אוהדים בוומבלי (רויטרס)

מדאיג. העלייה בתחלואה שפורסמה על ידי משרד הבריאות גורמת ללא מעט סימני שאלה נוכח ההתפשטות המחודשת של הקורונה בישראל, ומתברר כי חלק מהנדבקים אשר חזרו מחוץ לארץ הגיעו היישר ממשחקי יורו 2020. עשרות ישראלים שהמריאו למשחקים בוובמלי כדי לצפות בשלבים המכריעים התגלו כחיוביים לנגיף לאחר מכן.

מתברר שהמפגשים באצטדיון הלונדוני יצרו הדבקה המונית, מתוכה עשרות ישראלים שיצאו למשחקי חצי הגמר וגמר המפעל ולאחר מכן נדבקו בקורונה, חלקם עוד באנגליה כשביצעו בדיקה לפני הטיסה לישראל וחלק אחר נמצא חיובי אחרי הנחיתה ובדיקה שבוצעה בארץ. יש לציין כי הישראלים שנמצאו חיוביים עוד באנגליה נאלצו להישאר לכ-7 ימי בידוד לפחות, כשההמשך תלוי בבדיקה נוספת שיבצעו.

כזכור היטב, משחקי כדורגל יצרו לא פעם הדבקות כשהדבר הזכור ביותר הוא מה שאירע לפני למעלה משנה במשחק בין אטאלנטה לוולנסיה שגרם להדבקה המונית ברחבי איטליה עוד בתחילת המגפה. גם ביורו הנוכחי עלו לא מעט סימני שאלה נוכח האוהדים הרבים, בעיקר מהצד האנגלי, שהסתובבו ברחובות ויצרו התקהלות של עשרות אלפים. בנוסף, ביורו הנוכחי נרשמה הדבקה של כ-400 אוהדים לאחר המשחק בין אנגליה לסקוטלנד, 397 מהם נכנסו לוומבלי.

מחכה למכבי חיפה: הכירו את דינמו טביליסי
אסור לפספס
נגן מה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגן זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגן שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגן קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30