יום ראשון, 17.10.2021 שעה 22:59

קונור שבר את הרגל, פורייה שוב ניצח את האירי

הטרילוגיה הושלמה: אחרי סיבוב אחד שהתנהל בדומיננטיות מוחלטת של האמריקאי, האירי לא היה יכול להמשיך בעקבות פציעה מחרידה והשופט הפסיק את הקרב

3 תגובות |
קונור מקגרגור והרגל השבורה (רויטרס)
קונור מקגרגור והרגל השבורה (רויטרס)

הטרילוגיה הושלמה. קונור מקגרגור ודסטין פורייה סגרו הבוקר (ראשון) סופית את החשבון הפתוח ביניהם. השניים עלו הבוקר (ראשון) לקרב השלישי שלהם אחד מול השני בזירת האוקטגון של ה-UFC, ואחרי שהאירי ניצח בנוקאאוט בפעם הראשונה ב-2014 והאמריקאי איזן כשענה לו עם נוקאאוט משלו בינואר השנה, היה זה פורייה שעלה ל-1:2 בתום סיבוב אחד, בעקבות הפסקת שופטים שהגיעה אחרי שקונור שבר את רגלו. 

לאחר שההכנה לקרב במשקל קל (עד 70.3 ק”ג) הקודם התנהלה בכבוד הדדי בין השניים, מקגרגור החליט לחזור הפעם לתורת ‘הטראש טוק’ שלו ובמסיבת העיתונאים שחרר לא מעט עלבונות לכיוון יריבו. בסופו של דבר, הטקטיקה הזו לא התבררה כנכונה עבור האירי, שראה את פורייה מסתער עליו מהשנייה הראשונה, לוקח אתו לקרקע ומעניש אותו במרפקים ואגרופים כבדים.

דסטין פורייה חובט בקונור מקגרגור (רויטרס)דסטין פורייה חובט בקונור מקגרגור (רויטרס)

מספר שניות לפני תום הסיבוב, קונור הצליח לקום אך ממש רגע לפני שנשמע הפעמון פספס אגרוף ובשל תנועה לא נכונה שבר את רגלו. האירי נאנק מכאבים ולא הצליח לקום חזרה, לפני שהשופט הרב דין הכריז על סיום הקרב. בהחלט לא הסיום לו הקהל הנלהב באצטדיון ציפה.

קונור מקגרגור (רויטרס)קונור מקגרגור (רויטרס)

בעקבות הניצחון, פורייה שמר על העמדה כקונטנדר מספר 1 על התואר במשקל קל בו מחזיק הברזילאי, צ’ארלס אוליביירה, בעוד קונור, שירד למאזן 6:22 בקריירה, ייאלץ להיכנס לתקופת שיקום לא פשוטה וככל הנראה ייעדר לא מעט זמן מזירת האוקטגון. 

קונור מקרגור העצבני מפונה על אלונקה (רויטרס)קונור מקרגור העצבני מפונה על אלונקה (רויטרס)
עצמתי: סיכום היום הראשון של ראמוס בפאריס
אסור לפספס
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
נגןהידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי
הידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי