יום שלישי, 18.01.2022 שעה 07:11

המאבטח שנדבק יועבר למלונית קורונה בטוקיו

איש האבטחה הישראלי נבדק פעמיים ובשתי הבדיקות נמצא חיובי לווירוס. הוא לא יוכל להישאר בכפר האולימפי, אליו ייכנסו ראשוני הספורטאים ב-17 ביולי

1 תגובות |
טוקיו (רויטרס)
טוקיו (רויטרס)

בשעות האחרונות אנשי הוועד האולימפי בישראל נמצאים בשיחות עם המארגנים היפנים בנוגע למאבטח שהתגלה כמאומת עם ווירוס הקורונה היום (שישי) בכפר הספורטאים בטוקיו. המאבטח יעבור למלונית קורונה.

המאבטח המאומת לא בא במגע על ספורטאים או עם אנשי הצוותים מקצועיים ולכן אין סכנה לפעילותה של המשלחת. הוא עבר שתי בדיקות בארץ לפני הטיסה ונמצא בהן שלילי, אך בבדיקות שנעשו לו בטוקיו התגלה כחיובי, תחילה בבדיקת רוק ולאחר מכן גם בבדיקת PCR שאישרה זאת. אגב, למאבטח אין תסמינים.

אצטדיון בטוקיו (רויטרס)אצטדיון בטוקיו (רויטרס)

ליפנים יש פרוטוקול מיוחד למקרים מהסוג הזה ובתחילה הם דורשים לבודד את כל מי ששהה בסביבתו של החולה המאומת. לכן ארבעה אנשים נוספים נכנסו לבידוד של 14 יום בכפר והם ייבדקו בימים הקרובים שוב ושוב בטרם יוכלו לחזור לעבודתם.

לפי הפרוטוקול, אדם מאומת נדרש לעבור למלונית קורונה וזה אכן מה שיקרה גם עם המאבטח הישראלי. המטרה של הוועד האולימפי היא לטפל באירוע במהירות ולהביא לסיומו לפני כניסתם של הספורטאים הישראלים לחדרים, הרי שב-17 ביולי אמורים להגיע לכפר, בו שהה המאבטח, ראשוני הספורטאים מהמשלחת הישראלית ולכן הוא לא יוכל להישאר במקום.

גורבנקו: לא מעכלת שאני אהיה באולימפיאדה
אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30