יום שני, 27.06.2022 שעה 01:48

המשלחת הפראלימפית תזכה לתמיכה מתלמה

חברת המזון תתמוך בספורטאים בטוקיו, שלושה מהם נבחרו להופיע על מהדורה מיוחדת של דגני הבוקר הנפוצים. מנכ"ל הוועד הפראלימפי: "אין מתאימים מהם"

|
אחיה, רוני ו-ורוניקה (ROCO RUNS)
אחיה, רוני ו-ורוניקה (ROCO RUNS)

המשלחת הישראלית למשחקים הפראלימפיים בטוקיו, תזכה לתמיכה הכלכלית של חברת ‘תלמה’. במסגרת אותה תמיכה, תמונותיהם וסיפוריהם של שלושה ספורטאים פראלימפיים, שלהם העניקה ‘תלמה’ חסות, יופיעו על אריזות "קורנפלקס של אלופים" במהדורה חגיגית. הספורטאים שנבחרו הם השחיינית ורוניקה גירנקו, חותר סירת הרביעייה אחיה קליין ושחקנית הכדור שער רוני אוחיון.

"אני גאה ומתרגשת לחבור למותג תלמה כדי לקדם את הספורט הפראלימפי בישראל, כדי לדבר על ערכים כמו נחישות, התמדה ומימוש עצמי וכדי ליצור שיח של גיוון והכללה. אני שמחה להופיע על אריזת ‘קורנפלקס של אלופים’ של תלמה", אמרה גרינקו והוסיפה: "כשהייתי בת חמש נסענו לבקר את סבי וסבתי, והתנגש בנו רכב. ישבתי מאחור ועפתי קדימה. בעקבות התאונה נפגע עמוד השדרה שלי, ונותרתי מרותקת לכיסא גלגלים. עם עזרה ממאמנים ומחברים, הפכתי מנערה חסרת ביטחון – לשחיינית מקצועית בתחרויות בין-לאומיות".

בואו להכיר את הספורטאים הפראלימפיים

קליין סיפר: "אני שמח שמותג ישראלי כמו תלמה מקדם ערכים חשובים כל כך של גיוון והכללה. כאחד שרוצה לתמוך בספורטאים ולקדם אורח חיים פעיל וחתירה למצוינות – אני גאה ומתרגש לחבור למותג תלמה, ואני מזמין את כולם לצפות במשחקים הקרובים בטוקיו. נפצעתי במהלך פעילות מבצעית ואיבדתי את כושר הראייה. עם כל הקושי והמורכבות, החלטתי להכיל את הפציעה ולצאת לדרך חדשה. כשהתחלתי לחפש הזדמנויות חדשות, גיליתי את הספורט הפראלימפי".
 

אוחיון הוסיפה: "אני גאה לקחת חלק בפרויקט המרגש עם מותג תלמה, להופיע על אריזת דגני הבוקר של תלמה ‘קורנפלקס של אלופים’ ולהגיע לכל בית בישראל. אני בטוחה שהפרויקט יעורר השראה בכולם ויעודד אותם להגשים את עצמם. נולדתי עם לקות ראייה קשה. למרות זאת, תמיד אהבתי ספורט ואהבתי אתגרים. כבר בתור ילדה הייתי הולכת למשחקים במרכז לעיוור והתאהבתי בכדור שער. היום אני גאה להיות הסנטרית של נבחרת ישראל".

נגה בנר סוארי, מנהלת השיווק של דגני תלמה, הסבירה את הבחירה בספורטאים: "תלמה גאה לתמוך בספורט הפראלימפי בישראל, מתוך מחויבות לעידוד אורח חיים פעיל ומיצוי היכולות הטמונות בכל אחת ובכל אחד מאיתנו. ורוניקה, רוני ואחיה מבטאים הלכה למעשה את ערכי המימוש העצמי והשאיפה להישגים, והחיבור בינם לבין תלמה הוא טבעי ונכון. אנו מזמינים את הקהל הרחב להתרשם מהסיפורים האישיים ומעוררי ההשראה שלהם. אני מאחלת בהצלחה רבה לכלל הספורטאים במשחקי טוקיו 2021, אתם אלופים אמיתיים".

ההפתעה של גל גדות למשלחת הפראלימפית

ניסים סספורטס, מנכ"ל הוועד הפראלימפי, סיכם: "אנחנו מודים מאוד לתלמה על הבחירה בספורטאים שלנו, שהם דוגמא לנחישות ומצוינות ואם מדובר בקורנפלקס של אלופים – הרי אין מתאימים מהם".

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו