יום ראשון, 14.08.2022 שעה 12:08

סימני השאלה: מי מנסה לפגוע באירה ויגדורצ’יק?

שוב זה קורה לה לפני המשחקים האולימפיים. הכול על הסערה בהתעמלות האמנותית: הקלטת ישנה ובושלה, ובענף סבורים כי ידוע מי מנסה לפעול במרמה נגדה

|
אירה ויגדורצ'יק (רדאד ג'בארה)
אירה ויגדורצ'יק (רדאד ג'בארה)

רגע לפני המשחקים האולימפיים, שוב זה קורה לאירה ויגדורצ’יק, עם פרשה חדשה שצצה. במקביל לחשיפת דבריה של מאמנת נבחרת ההתעמלות האמנותית ב-ONE, התפרסם אתמול (שני) ברשתות החברתיות סרטון וידאו ערוך עם קריינות באנגלית ובו חלקים מהקלטת ובהם היא דיברה בעברית על שופטות, מאמנות ואפילו נגד המתעמלת הבכירה של המדינה לינוי אשרם.

מבחינת העיתוי, אין ספק כי מדובר ברגע קריטי. הקלטת הופצה רגע לפני אולימפיאדת טוקיו ועצם זה שמתפרסמת נגד ויגדורצ’יק פרשה חדשה בפעם השלישית ממש כמה שבועות לפני המשחקים האולימפיים, אין ספק כי זה מעורר חשד. כזכור, לפני אולימפיאדת ריו לדוגמה, זה קרה עם תקרית הבעיטה. לכן עולה השאלה, מי מנסה לפגוע בה? האם מישהו מנסה לחבל בסיכוייה לזכות במדליה אולימפית? או אולי להזיק לנבחרת ישראל דווקא כאשר היא מצליחה?

אירה ויגדורצ'יק (נעם מורנו)אירה ויגדורצ'יק (נעם מורנו)

לפי הידוע, מסתמן כי הקלטת שהופצה היא מלפני ארבע שנים לפחות, עוד בטרם לינוי אשרם הפכה לאחת מהמתעמלות הטובות ביותר בעולם. הדברים של ויגדורצ’יק נאמרו בנסיבות פרטיות, ידוע מי דיבר איתה באותה השיחה בה היא הוקלטה, ולפי החשד בענף ידוע גם כי מי שמנסה להכשיל את ויגדורצ’יק מגיע מתוך הספורט הישראלי ולא מבחוץ.

השיחה עצמה הייתה על ענייני החוקה בענף ההתעמלות האמנותית ושם אירה ויגדורצ’יק העריכה כי אשרם תזכה להיות אלופת העולם כאשר אמרה כי המתעמלת הישראלית עוד רגע תגיע למדליית זהב. הדברים נאמרו בזכות השינויים בחוקה, שהיו לטובת ההתעמלות הישראלית, הן בתחרות האישית והן בתחרות הקבוצתית.

לינוי אשרם (רויטרס)לינוי אשרם (רויטרס)

בענף סבורים כי כל המסלול של איך זה נעשה, מי מחפש את המאמנת ומי ביצע לכאורה את המרמה הוא ידוע. ייתכן כי אחרי המשחקים האולימפיים הפרשה עלולה אף להגיע עד למשטרת ישראל עם תלונה על זיוף לכאורה, על האזנת סתר לכאורה ועל בישול הקלטת לכאורה.

האם הקהל בוומבלי יעזור או יזיק לאנגליה?
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו