יום שלישי, 17.05.2022 שעה 00:54

סייברארק תעניק חסות לגילי שריר לקראת טוקיו

חברת הסייבר הישראלית הפכה לנותנת החסות של הג'ודאית שתייצג את ישראל במשחקים האולימפיים בחודש הב: "גאים בהזדמנות לתמוך. החיבור הוא מדהים"

|
הרשקו, ביתן, שריר, שקד ותדמור אילת (צילום: עזרא לוי)
הרשקו, ביתן, שריר, שקד ותדמור אילת (צילום: עזרא לוי)

חברת הסייבר הישראלית סייברארק (CyberArk) היא נותנת החסות הרשמית לג’ודקאית גילי שריר (21), שתייצג את ישראל בחודש הבא באולימפיאדת טוקיו. שריר, המתחרה במשקל של עד 63 ק"ג, היא אחת משש הספורטאיות שייצגו את הג'ודו הישראלי במשחקים האולימפיים שיחלו ב-23 ביולי ביפן.

שיתוף הפעולה הושק בטקס במשרדי סייברארק, בנוכחות חן ביתן, מנהל סייברארק ישראל וסמנכ"ל מוצרים גלובלי, רותי שקד סמנכ"לית משאבי אנוש גלובלית בסייברארק וזהר תדמור אילת, סמנכ"לית משאבי אנוש, סייברארק ישראל. עוד נכחו שני הרשקו מאמן נבחרת הנשים של ישראל בג'ודו, אייל בכר מאמנה האישי של גילי, טל דרור שאיתו בצוות האימון, נתי כפרי המנהל המקצועי של האגודה, וכן, יו"ר ועד תושבי הישוב מזור דורון פרידמן, שם גרה שריר. 

"התמיכה שלכם מרגשת אותי מאוד, זו הפעם הראשונה שיש לי ספונסר שהוא לא אבא ואמא. כמו סייברארק, גם אני 'נוסדתי' בשנת 1999", אמרה גילי שריר וסיפרה על תקופת ההתאוששות והשיקום שלה מפציעה בברך במהלך הקורונה ועל החזרה לפעילות בפברואר האחרון. "האימונים לקראת האולימפיאדה קשים ואני מאמינה שאני מסוגלת לבוא לידי ביטוי ואפילו להפתיע".

גילי שריר (נעם מורנו)גילי שריר (נעם מורנו)

חן ביתן מנהל סייברארק ישראל אמר במפגש: "זהו חיבור מדהים בין סייברארק כחברה ישראלית מובילה עולמית וענף הג'ודו בישראל. בשני בתחומים, השאיפה למצוינות והישגיות והצורך לא למצמץ לרגע ולהיות מוכן לכל מהלך הם חלק מרכזי ביכולת להצליח. מדהים לראות איך במדינה קטנה כמו ישראל, ענף הג'ודו מצליח להצמיח, באמצעות תקציב מוגבל, ספורטאי על מצטיינים ברמה העולמית כמו גילי, בזכות המון כישרון, עבודה מקצועית, השקעה ומחויבות ללא פשרות, הן של הספורטאים והן של אנשי המקצוע. בסייברארק, כחברה ישראלית מובילה עולמית בהגנה על מערכות קריטיות של ארגונים מפני התקפות סייבר מתוחכמות, אנחנו מתחרים בארגוני ענק עם תקציב של מיליארדים, שמשקיעים לעתים פי 10 ו-20 מאיתנו, ובכל זאת מובילים את העולם בתחומינו. אנחנו גאים לתמוך בגילי ובספורט בישראל, ועכשיו תהיה לנו עוד סיבה לצפות באולימפיאדה".

שני הרשקו מאמן נבחרת הנשים של ישראל בג'ודו הודה לסייברארק על התמיכה בשריר: "אתם עושים פה דבר גדול, אני מקווה שגילי תוכיח את עצמה. זה תמיד משמח כשחברה ישראלית מאמצת ספורטאים ישראליים, אנחנו כל הזמן מנסים לייצר להם את התנאים הטובים ביותר והנבחרת שלנו היא סיירת מטכ"ל של הספורט הישראלי. בג'ודו, כמו בסייבר, אנחנו לוקחים את הנתונים שיש ועושים מהם את המקסימום. נבחרת הנשים של ישראל היא אחת מתוך שבע נבחרות שיגיעו לטוקיו עם 6 נציגות ויותר, כשהשאר הן מדינות גדולות יותר ורובן של עשרות ומאות מיליוני תושבים".

שני הרשקו (איציק בלניצקי)שני הרשקו (איציק בלניצקי)

זהר תדמור אילת, סמנכ"לית משאבי אנוש, סייברארק ישראל: "אנחנו גאים לתמוך בספורטאית אישה צעירה וגאים בגילי על ההישגים שהגיעה אליהם המראים על מצוינות והתמדה. יש לגילי את הגב של כל 600 העובדים של סייברארק בישראל, שמתרגשים מאוד מהמהלך הזה".

הרגע שבו מלבורן הבינו שהם זכו באליפות
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
נגןחזקה בביזנס: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
טיבו מבסוט: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
נגןחבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב
חבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב