יום חמישי, 20.01.2022 שעה 15:19

דיווח: אוהדים באולימפיאדת טוקיו עד 50% תפוסה

בתקשורת היפנית דווח כי מארגני המשחקים האולימפיים שוקלים לאפשר כניסת אוהדים מקומיים ב-50% תפוסה, עם נוכחות של עד 10 אלף צופים ביציעים השונים

0 תגובות |
טוקיו (רויטרס)
טוקיו (רויטרס)

האם אוהדים יוכלו להגיע ולצפות במשחקים האולימפיים? השאלה הזו עוד נותרה פתוחה, כאשר בעוד כחודש צפויה להיפתח אולימפיאדת טוקיו - אלא שלפי דיווח ביפן, ייתכן ויהיה קהל לפחות בטקס הפתיחה שיתקיים ב-23 ביולי.

בתקשורת ביפן דיווחו כי המארגנים של המשחקים האולימפיים שוקלים לאפשר לקהל להיכנס ליציעים ואף הגדירו כי יעשו זאת ב-50% תפוסה, עם נוכחות של עד 10,000 צופים מקומיים בכל אולם או אצטדיון. יחד עם זאת, הובהר כי אם תהיה עלייה בתחלואה בטוקיו, ניתן יהיה לסגור את התחרויות כך שיתקיימו ללא צופים. המארגנים הביעו חשש מעלייה בתחלואה בווירוס הקורונה ומהגעתו של הווריאנט ההודי שמשתולל ברחבי העולם.

טוקיו 2020 (רויטרס)טוקיו 2020 (רויטרס)

כזכור, ממשלת יפן כבר החליטה שלא לאפשר כניסה של קהל זר מרחבי העולם לאולמות והאצטדיונים בזמן אולימפיאדת טוקיו, אך לגבי קהל מקומי עדיין לא התקבלה החלטה. במקביל לדיווח הזה, ביפן דווח בימים האחרונים כי לא יאפשרו לקיים אירועי צפייה משותפים בפארקים הציבוריים ביפן, מחשש להידבקויות בווירוס בקרב האזרחים, למרות שממשלת יפן הודיעה על סיום מצב החירום במדינה עקב ירידה בתחלואה.

גלישה: מיטב הביצועים מגמר הנשים והגברים
אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30