יום ראשון, 22.05.2022 שעה 01:54

יהיה חם: מחר יתקיים מרוץ הלילה של קרית גת

מזה 11 שנים מתקיים המרוץ לזכרו של סמ"ר יבגני גלרמן ז"ל. פרסים מתנת סאקוני יינתנו במקצים התחרותיים,כשבמקביל יתקיימו גם מקצים שאינם תחרותיים

|
מרוץ הלילה (באדיבות עיריית קרית גת)
מרוץ הלילה (באדיבות עיריית קרית גת)

מזה 11 שנים מתקיים בקרית גת מרוץ לילה לזכרו של החייל סמ"ר יבגני גלרמן ז"ל שנפל בקרב בלבנון בשנת 1995. גם השנה המסורת תמשך והמרוץ יתקיים מחר (חמישי). מרוץ זה הוא הפקה שעליה אמונה עיריית קרית גת, רשת המתנ"סים בקרית גת ורשות הספורט העירונית בעיר. 

כל רץ יכול להעיד שלהגיע למרוץ בקרית גת זו חוויה שלא כדאי לפספס. החום הקרית גתי שבו מתקבלים הרצים, לצד שפע של כיבוד ופינוקים לאחר הריצה, גורמים להרבה מהרצים לחזור ולהגיע שנה אחר שנה.

השנה חברת סאקוני הינה שותפה במרוץ הלילה וכל רץ שיירשם למקצים התחרותיים, יקבל חולצת סאקוני איכותית במתנה. כמו כן, בזכות משפחתו של החייל יבגני גלרמן ז"ל, וחבריו, כל אחד מעשרות הזוכים בכלל הקטגוריות ייזכה בפרסים שווים של חברת סאקוני.

הזכוים ייהנו מפרסים (באדיבות עיריית קרית גת)הזכוים ייהנו מפרסים (באדיבות עיריית קרית גת)

כל המקומות הראשונים יקבלו כובעי ריצה Saucony  OUTPCE  + חולצות קצרות Saucony Hydralite. כל המקומות השניים והשלישיים בכלל הקטגוריות יקבלו חולצות קצרות Saucony Hydralite.

כל זאת בנוסף לפרסים כספיים שיקבלו 3 הזוכים במקומות הראשונים במקצה של ה-10 קילומטרים הן בקרב נשים והן בקרב גברים. במקצה של ה- 5 קילומטרים 3 הגברים והנשים שיגיעו למקום הראשון גם יקבלו שוברי קנייה מתנת חברת סאקוני. 

גם אם אינכם תחרותיים, אתם מזומנים ולהגיע לאחד משני המקצים הלא תחרותיים. המרוץ ייפתח כמדי שנה על ידי מאות ילדים בעלי צרכים מיוחדים ובני משפחותיהם שייפתחו את המרוץ במקצה חינמי של 500 מטר לעידוד פעילות גופנית בקרב בעלי צרכים מיוחדים. לאחר מכן יוזנק מקצה עממי של 2 קילומטרים שבו לוקחים חלק מאות מילדי העיר. גם מקצה זה הינו בחינם וכל ילד שמשתתף בו זכאי לקבל חולצה מנדפת זיעה במתנה.

חברות קבוצות הריצה הדרומיות של "גמאני רצה", למחלימות מסרטן השד ושמתמודדות עמו, הוזמנו להרשם בחינם למרוץ במסגרת קמפיין לחיזוק הדרום. 

לפרטים נוספים והרשמה מוזמנים לפנות לאתר המרוץ: https://www.realtiming.co.il/events/981 או לרשות הספורט העירונית בקרית גת בטלפון 08-6874625.

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
נגןחזקה בביזנס: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
טיבו מבסוט: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
נגןחבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב
חבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב