יום שבת, 22.01.2022 שעה 14:24

עידן ורד יחתום לשנתיים בהפועל תל אביב

השחקן שנפרד מבית"ר ירושלים התרשם מהרצון של האדומים וניר קלינגר לקלוט אותו וצפוי לסגור בקרוב סופית בקבוצה האדומה. פערים במו"מ מול בן שהר

26 תגובות |
עידן ורד (אורן בן חקון)
עידן ורד (אורן בן חקון)

עידן ורד צפוי לחתום בהפועל ת”א מחר (שני), וזאת אחרי התקדמות משמעותית מאוד בסוף השבוע. הקשר שנפרד מבית”ר ירושלים התרשם מכך שהאדומים מאוד רוצים אותו, בדגש על המאמן ניר קלינגר. 

העניינים מול עומרי אלטמן תקועים. הקפטן שסיים את החוזה שלו בודק הצעות מקבוצות אחרות בחו"ל, מאחר וההצעה הנוכחית מהפועל עדיין לא הונחה באופן רשמי. ישנן שיחות בין הצדדים, כאשר אלטמן מעוניין בשכר שונה לגמרי מההצעה הלא רשמית שהועברה אליו עד כה. 

עומרי אלטמן חוגג (רדאד ג'בארה)עומרי אלטמן חוגג (רדאד ג'בארה)

עוד שם שנמצא חזק בכוונת של ניר קלינגר הוא חלוץ אפואל ניקוסיה בעונה החולפת, בן שהר. זה לא סוד שבהפועל תל אביב חושקים בבן שהר שגדל במועדון והחתמה שלו תהיה מאוד משמעותית עבור הקהל, אך נכון לרגע זה ישנם פערים גדולים בין הצדדים. שהר מבחינתו מעוניין לחזור ולשתף פעולה עם כמה מחבריו הטובים, אבל לא בשכר שהוצע לו. 

במקביל, בהפועל לא יחכו לשהר ומנהלים מו"מ עם חלוץ בית"ר בעונה החולפת, אלירן עטר, כפי שפורסם לראשונה ב-ONE. מול עטר יש פערים כספיים והצדדים עוד רחוקים מהבנות. בהפועל תל אביב מעדיפים את בן שהר ועטר הוא מעין גיבוי למשא ומתן שמתנהל מול שהר שנחשב למועמד המוביל של קלינגר לחיזוק ההתקפה.

תיעוד של אריקסן באימון האחרון לפני המשחק
אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30