יום שלישי, 18.01.2022 שעה 13:08

מו"מ בין עטר להפועל ת"א, יש פערים כספיים

האדומים מעוניינים בשחקן בית"ר ירושלים, אך העסקה מותנית במו"מ עם בן שהר שהוא המועמד המוביל להגיע לחלק הקדמי. כרגע הצדדים עוד רחוקים מהבנות

29 תגובות |
אלירן עטר חוגג (איציק בלניצקי)
אלירן עטר חוגג (איציק בלניצקי)

משא ומתן מתנהל בין הפועל תל אביב לאלירן עטר, כך נודע היום (שבת) ל-ONE. כרגע בין הצדדים יש פערים כספיים והם עוד רחוקים מהבנות, כשהאדומים רואים בחלוץ בית”ר ירושלים מעין גיבוי למשא ומתן שמתנהל במקביל עם בן שהר, שהוא המועמד המוביל להגיע לחלק הקדמי.

בהפועל ת”א רוצים מאוד ששהר יחתום בקבוצה, כשהשחקן שהגיע עם אפואל ניקוסיה להבנות בנוגע להתרת חוזהו אחרי שנה אחת נמצא בחופשה משפחתית במיאמי וצפוי לחזור לארץ בהמשך השבוע, ואז במועדון ינסו לסגור איתי את הפרטים, כאשר כפי שפורסם ב-ONE הם מעוניינים בו מאוד כמי שיחזק את ההתקפה של ניר קלינגר בעונה הבאה, והוא מטרת העל של המועדון.

בן שהר (נעם מורנו)בן שהר (נעם מורנו)

בהפועל ת”א מבינים שהם חייבים חלוץ ולכן מתנהל מו”מ במקביל גם בנוגע לעטר, אך יש לציין כי בקבוצה לא ילכו על שני השחקנים ביחד אלא הכול תלוי במה שיהיה בנוגע לשהר. כרגע כאמור ישנם פערים בין עטר לאדומים, ובימים הקרובים התמונה תתבהר בנוגע לשידוך בין הצדדים.

עטר שגדל בבני יהודה שיחק כמובן ביריבה העירונית מכבי ת”א במשך שלוש שנים מוצלחות. בנוסף, היה במכבי חיפה ובריימס הצרפתית בטרם הגיע לבית”ר ירושלים בפברואר 2020. בעונה הנוכחית כבש 11 שערים במדי הקבוצה.

וילי רוטנשטיינר בדרכים
אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30