יום שבת, 13.08.2022 שעה 03:55

מו"מ בין עטר להפועל ת"א, יש פערים כספיים

האדומים מעוניינים בשחקן בית"ר ירושלים, אך העסקה מותנית במו"מ עם בן שהר שהוא המועמד המוביל להגיע לחלק הקדמי. כרגע הצדדים עוד רחוקים מהבנות

|
אלירן עטר חוגג (איציק בלניצקי)
אלירן עטר חוגג (איציק בלניצקי)

משא ומתן מתנהל בין הפועל תל אביב לאלירן עטר, כך נודע היום (שבת) ל-ONE. כרגע בין הצדדים יש פערים כספיים והם עוד רחוקים מהבנות, כשהאדומים רואים בחלוץ בית”ר ירושלים מעין גיבוי למשא ומתן שמתנהל במקביל עם בן שהר, שהוא המועמד המוביל להגיע לחלק הקדמי.

בהפועל ת”א רוצים מאוד ששהר יחתום בקבוצה, כשהשחקן שהגיע עם אפואל ניקוסיה להבנות בנוגע להתרת חוזהו אחרי שנה אחת נמצא בחופשה משפחתית במיאמי וצפוי לחזור לארץ בהמשך השבוע, ואז במועדון ינסו לסגור איתי את הפרטים, כאשר כפי שפורסם ב-ONE הם מעוניינים בו מאוד כמי שיחזק את ההתקפה של ניר קלינגר בעונה הבאה, והוא מטרת העל של המועדון.

בן שהר (נעם מורנו)בן שהר (נעם מורנו)

בהפועל ת”א מבינים שהם חייבים חלוץ ולכן מתנהל מו”מ במקביל גם בנוגע לעטר, אך יש לציין כי בקבוצה לא ילכו על שני השחקנים ביחד אלא הכול תלוי במה שיהיה בנוגע לשהר. כרגע כאמור ישנם פערים בין עטר לאדומים, ובימים הקרובים התמונה תתבהר בנוגע לשידוך בין הצדדים.

עטר שגדל בבני יהודה שיחק כמובן ביריבה העירונית מכבי ת”א במשך שלוש שנים מוצלחות. בנוסף, היה במכבי חיפה ובריימס הצרפתית בטרם הגיע לבית”ר ירושלים בפברואר 2020. בעונה הנוכחית כבש 11 שערים במדי הקבוצה.

וילי רוטנשטיינר בדרכים
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו