יום חמישי, 20.01.2022 שעה 04:08

חיפה נקנסה ב-35 אלף ש"ח, מכבי ת"א 20 אלף

יום גדוש בבית הדין של ההתאחדות לכדורגל: הירוקים ספגו עונשים על זריקת חפצים בק"ש ואבוקות בבלומפילד, גם הצהובים והפועל ת"א נענשו. הכל בפנים

5 תגובות |
האבוקות במגרש (מערכת ONE)
האבוקות במגרש (מערכת ONE)

בעקבות גמר גביע המדינה שיתקיים הערב (רביעי, 20:30) בבלומפילד בין מכבי להפועל תל אביב, בהתאחדות לכדורגל הקדימו את הדין המשמעתי נגד הקבוצות על האירועים שקיבלנו לאחרונה.

תחילה מכבי ת”א. הצהובים נקנסו ב-5,000 ש”ח בפועל בעקבות כוס שתייה ו-2 מצתים שנזרקו בדקה ה-55 לדשא מול עירוני ק”ש. בנוסף, נקנסו בעוד 15,000 ש”ח בעקבות מספר תקריות: האבוקות במשחק מול מכבי חיפה (הובילו להפסקת המשחק למשך 10 דקות), החפצים שנזרקו לכר הדשא אחרי פתיחת המשחק, וכן גם בעקבות החפצים שנזרקו לכר הדשא בדקה ה-54.

האבוקות בבלומפילד (רדאד ג'בארה)האבוקות בבלומפילד (רדאד ג'בארה)

גם מכבי חיפה עמדה לדין. הירוקים נקנסו ב-10,000 ש”ח על אירועים גם כן ממשחק העונה בבלומפילד, כאשר הדליקו אבוקות ורימוני עשן ממש בפתיחת המשחק. חיפה נקנסה גם ב-5,000 ש”ח על מה שהתרחש במשחק מול מ.ס אשדוד, אז בטרם פתיחת המשחק הודלק רימון עשן ירוק. בנוסף, המועדון נקנס בעוד 20,000 ש”ח בגין החפצים שזרקו אוהדי הקבוצה בסיום המשחק מול ק”ש לעבר כר הדשא. 

אשדוד נקנסה ב-9,000 ש”ח על איחור של שתי דקות בעלייה למחצית השנייה במשחק מול מכבי חיפה. האחרונה מליגת העל שספגה את עונשה היא הפועל ת”א, אשר נקנסה ב-10 אלף ש”ח בעקבות שירת “שתהיה שואה למכבי” במשחק מול בני סכנין.

אוהדי מכבי חיפה חוגגים מחוץ לסמי עופר
אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30