יום שישי, 12.08.2022 שעה 15:13

חיפה נקנסה ב-35 אלף ש"ח, מכבי ת"א 20 אלף

יום גדוש בבית הדין של ההתאחדות לכדורגל: הירוקים ספגו עונשים על זריקת חפצים בק"ש ואבוקות בבלומפילד, גם הצהובים והפועל ת"א נענשו. הכל בפנים

|
האבוקות במגרש (מערכת ONE)
האבוקות במגרש (מערכת ONE)

בעקבות גמר גביע המדינה שיתקיים הערב (רביעי, 20:30) בבלומפילד בין מכבי להפועל תל אביב, בהתאחדות לכדורגל הקדימו את הדין המשמעתי נגד הקבוצות על האירועים שקיבלנו לאחרונה.

תחילה מכבי ת”א. הצהובים נקנסו ב-5,000 ש”ח בפועל בעקבות כוס שתייה ו-2 מצתים שנזרקו בדקה ה-55 לדשא מול עירוני ק”ש. בנוסף, נקנסו בעוד 15,000 ש”ח בעקבות מספר תקריות: האבוקות במשחק מול מכבי חיפה (הובילו להפסקת המשחק למשך 10 דקות), החפצים שנזרקו לכר הדשא אחרי פתיחת המשחק, וכן גם בעקבות החפצים שנזרקו לכר הדשא בדקה ה-54.

האבוקות בבלומפילד (רדאד ג'בארה)האבוקות בבלומפילד (רדאד ג'בארה)

גם מכבי חיפה עמדה לדין. הירוקים נקנסו ב-10,000 ש”ח על אירועים גם כן ממשחק העונה בבלומפילד, כאשר הדליקו אבוקות ורימוני עשן ממש בפתיחת המשחק. חיפה נקנסה גם ב-5,000 ש”ח על מה שהתרחש במשחק מול מ.ס אשדוד, אז בטרם פתיחת המשחק הודלק רימון עשן ירוק. בנוסף, המועדון נקנס בעוד 20,000 ש”ח בגין החפצים שזרקו אוהדי הקבוצה בסיום המשחק מול ק”ש לעבר כר הדשא. 

אשדוד נקנסה ב-9,000 ש”ח על איחור של שתי דקות בעלייה למחצית השנייה במשחק מול מכבי חיפה. האחרונה מליגת העל שספגה את עונשה היא הפועל ת”א, אשר נקנסה ב-10 אלף ש”ח בעקבות שירת “שתהיה שואה למכבי” במשחק מול בני סכנין.

אוהדי מכבי חיפה חוגגים מחוץ לסמי עופר
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו