יום ראשון, 22.05.2022 שעה 07:54

וודס: התאונה הייתה כואבת מכל דבר שחוויתי

כוכב הגולף דיבר לראשונה מאז התאונה שעבר בחודש פברואר בה הוא נפצע קשה וסיפר על תהליך ההחלמה שלו: "המטרה מספר אחת שלי היא להצליח ללכת לבד"

|
הרכב של טייגר וודס (רויטרס)
הרכב של טייגר וודס (רויטרס)

בחודש פברואר החולף, טייגר וודס, שחקן הגולף הטוב בהיסטוריה, נפצע קשה בתאונת דרכים כשאיבד שליטה עם הטנדר בו נסע והתרסק. מאז, הכוכב בן ה-45 נמצא בשיקום ותהליך החלמה ארוך ומייגע. היום (שישי) הוא דיבר לראשונה מאז אותו יום בו כמעט קיפח את חייו.

וודס מתאושש משברים פתוחים עד עצם השוק, שנזקקו למוט שהוחדר לגופו כדי לסייע בריפוי. בנוסף, הוא סובל מפגיעות ברגל ובקרסול שנזקקו לברגים וסיכות שהונחו כדי לסייע לייצב את רגלו.

טייגר וודס (רויטרס)טייגר וודס (רויטרס)

“הפיזיותרפיה שלי מעסיקה אותי. אני עושה אותה בשגרה שלי וממוקד עכשיו במטרה מספר אחת שלי - להצליח ללכת לבד. אני לוקח את זה צעד אחד בכל פעם. זו הייתה חיה אחרת לגמרי מכל מה שחוויתי. אני מבין יותר בתהליכי הגמילה בגלל פציעות העבר שלי, אבל זה היה כואב יותר מכל מה שאי פעם חוויתי."

לפני כחודש וחצי, השריף של לוס אנג’לס התייחס לראשונה לממצאי התאונה הקשה וטען כי היא נגרמה בעקבות מהירות מופרזת של וודס וחוסר היכולת שלו לזהות עקומה בכביש. עוד טען כי ככל הנראה בזמן שניסה לעצור את הרכב וללחוץ על הבלמים, וודס לחץ בטעות על הגז.

השקיע בחפיסת קלפי NBA ישנה והפך למיליונר
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
נגןחזקה בביזנס: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
טיבו מבסוט: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
נגןחבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב
חבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב