יום שישי, 21.01.2022 שעה 05:16

דיווח: הזאר רוצה לעזוב את ריאל ולחזור לצ'לסי

ב'אל צ'ירינגיטו' הספרדי מדווחים שהבלגי לא מרוצה ובמיוחד לאור ההגעה המסתמנת של אמבפה, הבלאנקוס לא יעמדו בדרכו. וגם: השבוע המכריע של ראמוס

6 תגובות |
אדן הזאר (רויטרס)
אדן הזאר (רויטרס)

האם אדן הזאר ייפרד מריאל מדריד שנתיים אחרי שהגיע? ייתכן מאוד שכן, כך לפי פרסום שעולה הבוקר (שני) בתוכנית ‘אל צ’ירינגיטו’ בספרד, שם מספרים כי הבלגי מעוניין לעזוב את המועדון ולחזור לצ’לסי, כשיש לכך השפעה מההגעה המסתמנת של קיליאן אמבפה לבירת ספרד.

לפי הפרסום, הזאר לא שמח בקבוצה וגם במועדון לא ממש מתלהבים מהבלגי שהגיע עם ארגז של ציפיות אך סיפק לא כלום ופשוט לא מפסיק להיפצע. הזאר שיחק 43 משחקים בשתי עונות וכבש חמישה שערים בלבד. על פי חישוב הדקות שלו בהתאם לשכר, מדובר בהוצאה לא פשוטה של ריאל: 40 אלף אירו לדקת משחק. במועדון לא יעמדו בדרכו של השחקן.

בתוך כך, בספרד מגדירים את השבוע הקרוב כגורלי עבור עתידו של סרחיו ראמוס. הקפטן של ריאל צריך לקבל החלטות כשהחוזה שלו יגיע לסיום בסוף חודש יוני והמו”מ עם המועדון לא מתקדם בשלב הזה. כזכור, ראמוס רוצה שיפור בהצעה בחוזה לשתי עונות, בעוד ריאל מוכנה לשפר לעונה אחת. הבלם, שנמצא בספק גדול לרשימת השחקנים ביורו בעקבות הפציעות שעבר לאחרונה, יהיה חייב להכריע בקרוב.

יובה מפרקת את בולוניה ומשתחלת לצמפיונס
אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30