יום שבת, 02.07.2022 שעה 10:38

עתידו של השחקן המעורב בפרשה טרם הוכרע

במקביל למלחמה של שטרלינג על חפותו, בהפועל חיפה יצטרכו להחליט לגבי השחקן שקיים לכאורה יחסים עם המתנדבת. כץ על הנושא: "אם אכן זה קרה, זה חמור"

|
שחקני הפועל חיפה (שחר גרוס)
שחקני הפועל חיפה (שחר גרוס)

אחרי עונה לא פשוטה של קורונה, מבצע “שומר החומות” שהסתיים לאחרונה והופעה בפלייאוף התחתון, בהפועל חיפה חשבו שיכלו לצאת בראש שקט לפגרת הקיץ אלא שפרשת המין שנחשפה ב-ONE, בה מנכ"ל המועדון אורן שטרלינג חשוד בביצוע עבירות מין כלפי מתנדבת במועדון, ממשיכה להעסיק את הפועל חיפה שם מחכים בקוצר רוח להחלטת הפרקליטות האם להגיש או לא כתב אישום.

בינתיים, שטרלינג שהיה האיש שאחראי היה לאורך שנים לרכז את פעילות המועדון נלחם על חפותו מה שמשאיר ליואב כץ ולאלישע לוי את כל הבמה להתחיל ולנסות למרכז את ההכנות ובניית הסגל והתקציב לעונה הבאה. אחת השאלות המרכזיות שתצטרך לקבל החלטה בקרוב היא האם לשחקן הנשוי שנטען שהיה לו רומן עם המתלוננת תינתן הזכות להמשיך בקבוצה או לא.

אורן שטרלינג (איציק בלניצקי)אורן שטרלינג (איציק בלניצקי)

כץ משאיר את ההחלטה בידי אלישע לוי אבל אינו ממהר לחתוך בבשר החי: “כל החלטה נקבל בשיקול דעת וגם לגבי הסוגיה הזו נצטרך לתת את הדעת אחרי שתתברר לנו התמונה הכללית. אם הטיעונים כביכול ששחקן שלנו היה ברומן עם המתלוננת הרי שזה מאוד מאוד חמור”. הבעלים קיים לאורך כל הימים האחרונים שיחות אישיות עם לא מעט שחקנים ובכלל זה עם ניסו קפילוטו, רן קדוש, דור מלול, בן והבה ועדן בן בסט: “שוחחתי עם לא מעט שחקנים ואני בטוח שחלקם הגדול ימשיכו”.

על הקשר שנוצר עם אוהד לויטה: “זה לא סוד שיש קושי היום בלצרף שוער זר בגלל המצב שהיה בארץ. ללויטה יש דרישות כספיות גדולות מאוד ולכן אנחנו צריכים לראות אם אנחנו יכולים לעמוד בזה. אני מבין את כל הזרים שלא רוצים היום להגיע לארץ. זה מצב לא נורמלי”. אגב, המועמדות של אריאל הרוש ירדה מהפרק והפועל חיפה תחפש שוער אחר.

על הרכש הצפוי השנה אמר כץ: “אני רוצה להביא לכאן שחקנים שיבואו עם ‘אש’ בעיניים לעבודה ולא כאלה שיעשו לי טובה”.

חגיגות האליפות של אתלטיקו מדריד
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו