יום שבת, 16.10.2021 שעה 15:55

רשפורד: מלבד יונייטד, אני אוהד ריאל ובארסה

הכוכב קרץ לאימפריות: "אלו קבוצות שכל אחד אוהב לצפות בהן", "לשחק מעבר לים? לא אומר לא". לפרננדש יוצע חוזה חדש, ירוויח 900 אלף אירו בחודש?

6 תגובות |
מרקוס רשפורד (רויטרס)
מרקוס רשפורד (רויטרס)

בימים אלה מסתיימת לה העונה הארוכה ומלאת הקשיים בכדורגל האירופי, ובין היורו שנמצא מעבר לפינה והאולימפיאדה בקיץ, מצפה לנו חלון העברות מרתק בפתח, כשכל הקבוצות הגדולות מבינות שעליהן לבצע מקצה שיפורים לעונה הבאה. כוכב מנצ’סטר יונייטד, מרקוס רשפורד, כבר פוזל אל מעבר לים.

כחלק מראיון נרחב שהעניק האנגלי לגארדיאן, הוא סיפר כי אחרי 6 שנים בקבוצה הבוגרת של השדים האדומים הוא לא שולל מעבר: “לשחק במדינה אחרת? לעולם לא אגיד לא. מלבד יונייטד אני אוהד ריאל מדריד וברצלונה, כי תמיד היו להן שחקנים גדולים ואלו קבוצות שכולם צופים בהן”.

מרקוס רשפורד חוגג (רויטרס)מרקוס רשפורד חוגג (רויטרס)

רשפורד, שנולד במנצ’סטר, גם ריגש כשסיפר על הקשר עם אמו: “את כל מה שיש לי אני חייב לה. היא אם חד הורית שעבדה בכל שעה שיכלה, החזיקה בשלוש עבודות, גם כקופאית, מנקה ושוטפת כלים. זה עדיין לא הספיק, היא הקריבה הכל למעני ולמען אחים שלי. הבית שלנו היה מאושר, לפעמים היא לא הייתה אוכלת רק כדי שאנחנו לא נהיה רעבים. כל הערכים שלי מגיעים מהבית וממנה”.

בנוסף להתבטאויות הפוליטיות ולמעורבות החברתית שלו למען הקהילה, כשהפך לסמל בממלכה, רשפורד כך נטען גם לומד ספרדית ואיטלקית, במה שאולי מרמז על כוונותיו. בעונה הנוכחית רשם 21 שערים ועוד 15 בישולים ב-56 הופעות בכל המסגרות, ולו חוזה עד יוני 2023 במועדון.

בתוך כך, באנגליה מדווחים כי מנצ’סטר יונייטד רוצה להחתים את ברונו פרננדש המצוין על חוזה חדש. הפורטוגלי, שהפך למנהיג של האדומים מאז הגיע, עשוי להרוויח לפי הפרסומים למעלה מ-900 אלף אירו בחודש אם יסכים להצעה.

חגיגות האליפות של אתלטיקו מדריד
אסור לפספס
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
נגןהידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי
הידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי