יום חמישי, 11.08.2022 שעה 01:05

כסף לדדאון וארד לשלבי באליפות אירופה בשחייה

יום לאחר שבירת שיא העולם הפראלימפי, דדאון זכה בכסף ב-150 מ' מעורב אישי. שלבי זכה בארד ב-100 מ' גב, שיא ישראלי חדש לגורדיצ'וק ב-100 מ' פרפר

|
עמי דדאון (רדאד ג'בארה)
עמי דדאון (רדאד ג'בארה)

אליפות אירופה בשחייה פראלימפית בפורטוגל נמשכה היום (שלישי) כאשר הנבחרת הישראלית קטפה שתי מדליות נוספות. עמי דדאון, זכה במדליית הכסף ואיאד שלבי במדליית הארד כאשר שתי מדליות אלה מצטרפות לארבע המדליות שכבר השיגו דדאון, מארק מליאר ואראל הלוי ביומיים הראשונים של האליפות.

עמי דדאון המשיך את האליפות החלומית והשיג את מדליית הכסף אחרי שסיים את משחה 150 מטר מעורב בזמן של 2:31.65 דקות, בעוד איאד שלבי זכה במדלית הארד, אחרי שסיים את 100 מטר גב במקום השלישי בזמן של 2:34.38 דקות. במקביל, הנבחרת המשיכה לצבור הישגים נוספים כשיוליה גורדיצ'וק קבעה שיא ישראלי חדש ב-100 מטר פרפר בזמן של 1:13.60 דקות וסיימה במקום החמישי.

איאד שלבי (רון בולוטין)איאד שלבי (רון בולוטין)
יוליה גורדיצ'וק (רון בולוטין)יוליה גורדיצ'וק (רון בולוטין)

באליפות אירופה, שתסתיים ב-22.5, משתתפים 380 שחיינים מ-47 מדינות. נבחרת השחייה הפראלימפית של ישראל מונה שמונה שחיינים, כולם חברי איל”ן חיפה. כל חניכיו של המאמן יעקב ביננסון כבר השיגו את הכרטיס למשחקים הפראלימפים שיפתחו בחודש אוגוסט בטוקיו. הנבחרת הישראלית כוללת את איאד שלבי, בשאר חלבי, יוליה גורדיצ'וק, ורוניקה גירנקו, אראל הלוי, עמי דדאון והתאומים אריאל מליאר ומארק מליאר.

את שחקני ההתקפה הבאים שווה לכם להחתים
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו