יום שבת, 22.01.2022 שעה 13:53

פדרר: התחסנתי נגד קורונה, אשמח להיות בטוקיו

הטניסאי השווייצרי האגדי חשף כי התחסן נגד הנגיף והתייחס למשחקים האולימפיים: "הספורטאים צריכים לקבל החלטה, ברור שאשמח לזכות במדליה לשווייץ"

1 תגובות |
רוג'ר פדרר חוגג (רויטרס)
רוג'ר פדרר חוגג (רויטרס)

רגע לפני תחילתו של הרולאן גארוס בסוף החודש, הטניסאי השווייצרי האגדי, רוג’ר פדרר, שיחגוג בחודש אוגוסט הקרוב את יום הולדתו ה-40, התייחס בראיון בשווייץ למגפת הקורונה, להמשך הקריירה שלו ולמשחקים האולימפיים שייערכו בקיץ הקרוב בטוקיו, בירת יפן.

פדרר חשף בתחילת הראיון כי התחסן נגד הקורונה ואמר: “כן, התחסנתי נגד הקורונה. לקחתי את החיסון של פייזר. אני שמח שעשיתי את זה עם כל הנסיעות שאני עושה. אני לא עובד בשווייץ, אז אני חושב שלחיסון הזה יש הרבה יתרונות, עשיתי את זה בעיקר בשביל אחרים, אני לא רוצה להדביק בטעות מישהו וצריכים להיות זהירים. אני מאוד זהיר כשזה מגיע למשפחה ולחברים שלי”.

רוג'ר פדרר (רויטרס)רוג'ר פדרר (רויטרס)

על המשחקים האולימפיים: “אני לא יודע מה לחשוב על זה, אני די תקוע באמצע. אין ספק שאני הייתי שמח להיות במשחקים האולימפיים ולזכות במדליה בשביל שווייץ, זה יספק לי המון גאווה. אבל זה לא סופי בגלל הסיטואציה שנוצרה, אני הראשון שמנסה למצוא פתרון עם החיסון שעשיתי, מה שהספורטאים צריכים זה לקבל החלטה”.

ג'ובאני רוסו עושה חיים בגולסטאר מרוקו
אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30