יום חמישי, 20.01.2022 שעה 03:47

צפו: אוהדי בני יהודה התעמתו עם שחקנים באימון

אירוע חמור בשכונת התקווה: כמה אוהדים פרצו למתחם, קיללו את ניראון וברק לוי ואף הורידו לשחקנים את החולצות. ברק אברמוב: "אני לא נוטש כשקשה"

40 תגובות |
שחקני בני יהודה מאוכזבים (נעם מורנו)
שחקני בני יהודה מאוכזבים (נעם מורנו)

בלאגן בשכונת התקווה. העימות בין הקהל לאנשי המועדון עולה מדרגה, כאשר מספר אוהדי בני יהודה הגיעו היום (חמישי) למתחם האימונים לפני תחילת האימון, פרצו לתוכו, קיללו את השחקנים והתעמתו איתם פיזית. 

בסרטון שעלה לרשתות החברתיות, נראים מספר אוהדים אשר הגיעו לאימון לפני תחילתו חודרים לתוך מתחם האימונים הסגור, מקללים את השחקנים בפניהם ואף מורידים מהם את חולצות האימון ולוקחים אותן איתם בדרכם החוצה. האוהדים קיללו את השוער עומר ניראון ובנוסף ניסו לדחוף את ברק לוי. צפו באירוע החמור.

צפו: אוהדי בני יהודה פורצים לאימון

האוהדים ניצלו את העובדה שהשחקנים הגיעו לאימון ולכן המתחם היה פתוח, כאשר נכנסו לחדר הכושר ושם התעמתו עם שני השוערים. במקום התפתח בלאגן כשהקהל נראה היה עצבני ולא הפסיק לקלל גם את השחקנים שהיו על כר הדשא. בבני יהודה שוקלים לאבטח את המתחם עד לסיום העונה. 

כזכור, ביום ראשון האחרון, לאחר ההפסד הדרמטי 3:2 להפועל חדרה שהוריד כמעט סופית את המועדון ליגה, כמה מאוהדי בני יהודה שהגיעו לבלומפילד זעמו וחיכו לשחקנים ואנשי המועדון מחוץ לאצטדיון.

בהודעה רשמית של ברק אברמוב בעמוד האינטסגרם של הקבוצה נכתב: “מועדון הכדורגל, בני יהודה תל אביב, מגנה בחריפות את אירוע האלימות שהתרחש היום על ידי קומץ אוהדים, ואני מדגיש קומץ אוהדים, שהתנהג בצורה מבישה חמורה ואלימה. זה לא מדגם מייצג של אוהדי בני יהודה שרובם אוהדים מסורים, נאמנים ואוהבי הקבוצה נטו, באש, במים ובכל מצב”.

ברק אברמוב (רדאד ג'בארה)ברק אברמוב (רדאד ג'בארה)

“אוהדים יקרים, אני הבעלים של הקבוצה ואוהד אותה בכל ליבי ונישמתי גם שקשה ולא הולך והעונה הכל קשה ולא הולך. למרות זאת אני לא נוטש שקשה!!! בימים הקרובים, לאחר שתתבהר תמונת הירידה באופן סופי, אכנס מסיבת עיתונאים מסודרת ובה אפרוס את התוכניות המפורטות לקידום הקבוצה והמועדון. תוכניות מקצועיות לקידום מחלקת הנוער ודור העתיד של המועדון .ועד אז אבקש מכם אוהדים יקרים לבוא לעודד ולהתנהג באיפוק ובסובלנות".

ארגון השחקנים ומנהלת הליגות פרסמו גם הם הודעה משותפת בה נכתב: “אנו מגנים בכל תוקף את התקיפה האלימה שבוצעה כנגד השחקנים באימון בני יהודה. שום נסיבות ספורטיביות או בכלל, לא יכולות להוות הצדקה להתנהגות שכזו. אנו קוראים למשטרת ישראל לבצע חקירה מהירה ומעצרים כנגד המתפרעים”.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30