יום שישי, 21.01.2022 שעה 03:23

גפן פרימו: אני מאושרת, אך עדיין לא במאה אחוז

הג'ודאית שזכתה במדליית הארד באליפות אירופה בג'ודו: "עברתי תקופה לא פשוטה כתוצאה מהעובדה שחליתי בקורונה". שני הרשקו: "המשימה - הצלחה בטוקיו"

0 תגובות |
גפן פרימו ושני הרשקו (איגוד הג'ודו)
גפן פרימו ושני הרשקו (איגוד הג'ודו)

גפן פרימו השיגה היום (שישי) מדלייה שנייה באליפות אירופה לבוגרות, כאשר ניצחה בבית הניחומים את אוולין צ’ופ ולקחה את הארד. הזכייה באה אחרי תקופה קשה בה חלתה בקורונה והפסידה את הכרטיס לאולימפיאדת טוקיו לגילי כהן ממש ברגע האחרון. בסיום, מאמן הנבחרת שני הרשקו והג’ודאית בת ה-21 שיתפו בתחושותיהם.

מאמן נבחרת הנשים, שני הרשקו, אמר: “אני שמח מאוד על ההישג המשמעותי של גפן. היא עברה יום קרבות ארוך ומתיש, הוכיחה נחישות ורצון בלתי נגמר לנצח. גפן עברה תקופה לא פשוטה בכלל לאחר שחלתה בקורונה עוד בחודש נובמבר, בצורה שפגעה מאוד ביכולת שלה להתאמן ולהתחרות ואפילו עוד היום עדיין לא חזרה לתפקוד מלא. זו אליפות אירופה לבוגרות בה גפן משתתפת וזו מדליה שנייה של גפן באליפויות אירופה לבוגרות”. 

גפן פרימו (איגוד הג'ודו)גפן פרימו (איגוד הג'ודו)

עוד הוסיף: “לצד הזכייה של גפן יש תחושת החמצה לאור העובדה שגם שירה ראשוני, גילי כהן ותמנע נלסון לוי שהגיעו לרבע הגמר, הפסידו וסיימו במקום השביעי. המשימה העיקרית של הנבחרת היא הצלחה במשחקים האולימפיים לשם אנו חותרים וכל ניצחון או הפסד משמשים אותנו ככלי להתכונן בצורה טובה יותר”. 

גפן פרימו אמרה: “אני מאושרת על הזכייה במדליה וחזרה לתפוס מקום על הפודיום. זה לא סוד שעברתי תקופה לא פשוטה כתוצאה מהעובדה שחליתי בקורונה. אני עדיין לא 100% אחוז, אבל מרגישה שחזרתי. אני אמשיך לעבוד קשה ואעשה את כל המאמצים להתכונן בצורה הטובה ביותר לאליפות העולם שתתקיים בחודש יוני. אני רוצה להודות לכל הצוות שמקיף אותי ודואג לדחוף ולקדם אותי ולאיגוד הג’ודו”. 

מאמן נבחרת הגברים אורן סמדג’ה סיכם: “מתן קוקלייב הוא בחור בן 20 בתחילת דרכו, שדורג 7 בגראנד סלאם תל אביב. כאן בתחרות הוא הצליח להגיע לחצי הגמר והתמודד מול ספורטאים בטופ העולמי ובהחלט הרשים ביכולות שלו. מקום חמישי באליפות אירופה כמה חודשים לפני המשחקים האולימפיים זה הישג גדול. לשמחתנו מתן נכנס לסגל ארד ויתחיל לקבל מלגה חודשית”.

מפלצת: השערים והבישולים של לוקאקו העונה
אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30