יום רביעי, 19.01.2022 שעה 19:53

אירה ויגדורצ'יק תסיים את תפקידה בטוקיו

המאמנת הנוכחית תפנה את מקומה אחרי האולימפיאדה לבתה רחלי ולנטלי ביידק שיחליפו אותה. חרף הביקורת - ועדת האיתור הכשירה את אסמולוב למנהלת הנבחרת

1 תגובות |
אירה ויגדורצ'יק (רדאד ג'בארה)
אירה ויגדורצ'יק (רדאד ג'בארה)

באיגוד נטלי ביידק ורחלי ויגדורצ’יק יאמנו את נבחרת ההתעמלות האמנותית בדרך לאולימפיאדת פאריס 2024, והמאמנת אירה ויגדורצ’יק תסיים את תפקידה אחרי המשחקים האולימפיים בטוקיו. כך נקבע היום (שלישי) בישיבה שקיים איגוד ההתעמלות.

הנהלת איגוד ההתעמלות בישראל אישרה את המלצות ועדת האיתור למינוי הצוותים המקצועיים לאימון המתעמלים והמתעמלות בענפי ההתעמלות השונים למשחקים האולימפיים שיתקיימו בפריז 
2024. 

בישיבה שהתקיימה, ההנהלה אישרה את מינויו של סרגי וייסבורג לנבחרת התעמלות המכשירים, כאשר בהתעמלות האמנותית המאמנת הראשית לסגל המתעמלות האישיות תהיה איילת זוסמן, צוות מאמנות הנבחרת קבוצתית הבוגרות יהיו נטלי ביידיק ורחלי ויגדורצ'יק, ומנהלת הנבחרת תהיה נטשה אסמולוב.

"דחיית אולימפיאדת טוקיו פגעה בנבחרת"

בהודעה שפרסם איגוד ההתעמלות נמסר: “באשר לצוות המאמנות החליטה ועדת האיתור על שינוי המבנה ובמקום מאמנת ראשית ועוד שתי עוזרות מאמן - לתת את שרביט האימון לשתי מאמנות בכירות שיעבדו כצוות”.

ועדת האיתור הכשירה את מועמדותה של נטשה אסמולוב למנהלת הנבחרת על אף הביקורת הגדולה, כפי שפורסם ב-ONE. אסמולוב הורחקה בעבר מנבחרות ישראל בגלל מקרי אלימות, ללא הגבלת זמן, והאיגוד הזה החליט להחזיר אותה.

בראש ועדת האיתור שלקחה אחריות על המינוי שלה יו”ר האיגוד כנרת צדף, מ”מ יו”ר האיגוד מורן מסיקה, חברת ההנהלה סיוון פישלר שספגה אלימות מצידה של אסמולוב בעבר, סהר אלוני ששימשה כנציגת הספורט ההישגי בדעה מייעצת כמשקיפה ועו"ד אמיר כץ.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30