יום שני, 25.10.2021 שעה 05:37

אשרת קוטלר: איש לא זרק על גלעדי בוץ ורפש

בעקבות דבריו של אלכס גלעדי בראיון ל-ONE, העיתונאיות מפרשת ההטרדות המיניות מגיבות: "לא היה בהסכם שום גישור על האמת". נרי ליבנה: "לא למד כלום"

2 תגובות |
אלכס גלעדי (נעם מורנו)
אלכס גלעדי (נעם מורנו)

חבר הנהלת הוועד האולימפי הבין-לאומי וסגן יו"ר הוועדה המארגנת, אלכס גלעדי, שפך את ליבו בראיון מיוחד ל-ONE וסיפר כי עברו עליו שנים לא קלות בעקבות פרשת ההטרדות המיניות לכאורה, בהן הוא הואשם על ידי העיתונאיות אשרת קוטלר ונרי ליבנה. כעת מגיעה תגובתן של השתיים לדבריו.

כזכור, אלכס גלעדי אמר בראיון ל-ONE: "זה נסגר בגישור מכיוון שאני תבעתי אותן תביעת לשון הרע על בסיס מה שנאמר, ועובדה שהגישור סיכם את זה. הייתי שמח יותר אם זה היה מגיע למשפט, אבל השופט כפה גישור, ובגישור זה כבר סמנטיקה, לא פסיקה. חבל. אז חוץ מנזקים נפשיים לא קלים, זה משהו שנסגר. ברגע שאני תבעתי, המגשר מצא את המילים בשביל לגשר וזה עבר".

אלכס גלעדי (נעם מורנו)אלכס גלעדי (נעם מורנו)

כמו כן, הוסיף: "אני לא חושב שאי פעם אוכל להבין איך נולד כזה דבר בהמולת ה-Me Too, שכל אחת רצתה לראות את עצמה כמי שמובילה את הארגון הזה בישראל, ובשביל זה היו מוכנים לזרוק זפת, בוץ וחצץ גם עליי. אז אלה לא היו שנים קלות". יחד עם זאת, הדגיש גלעדי כי "העולם השתנה ואנחנו מחויבים להשתנות יחד איתו, כי העולם הזה הרבה יותר שוויוני וכך הוא צריך להיות".

העיתונאית נרי ליבנה מסרה בתגובה לדבריו: "כמה עלוב ניסיונו של גלעדי לתרץ את התנהגותו הדוחה ברצונה של אשרת קוטלר ושלי להתפרסם. ראה שעל אף או אולי בגלל גילו המופלג לא למד כלום ועדיין אינו מבין מה משמעותה של הטרדה או אפילו תקיפה מינית".

אשרת קוטלר הגיבה והדגישה: "איש לא זרק על גלעדי בוץ ורפש. איש גם לא הכריח אותו לחזור בו מתביעתו ולהבהיר בכתובים כי לא התכוון לפגוע בי. לא היה בהסכם המדובר שום גישור על האמת. כל יתר טענותיו של האיש לא ראויות אפילו להתייחסות".

אלכס גלעדי (רדאד ג'בארה)אלכס גלעדי (רדאד ג'בארה)

בסביבתן של השתיים הדגישו כי "העניין לא נסגר בגישור אלא בכך שאלכס גלעדי משך את תביעת הדיבה שלו, שכן בתגובתו המודפסת לדברים שכתבה נרי ליבנה הוא לכאורה אישר את כל העובדות שזו ציינה".

כזכור, לפני כשלוש שנים העיתונאית אשרת קוטלר חשפה בשידור חי כי קיבלה לכאורה הצעה מגונה מגלעדי בזמן ששימש כמנכ"ל קשת, כאשר לטענתה הוא לכאורה הזמין אותה לארוחת ערב: "אני אומרת לו, 'מר גלעדי - מאוד מחמיא לי שאתה רוצה ארוחת ערב, אבל אתה יודע שאני נשואה'. הוא מסביר לי, 'מה זה קשור, את לא יודעת איך מתקדמים בטלוויזיה בהוליווד?'".

לאחר מכן, העיתונאית נרי ליבנה פרסמה טור בעיתון הארץ וטענה כי היא לכאורה הוטרדה מינית על ידו לאחר שהוזמנה לביתו. "האמנתי שמדובר בהצעת עבודה. כשהוא ירד בחלוק משי, התמונה התבהרה. צעקתי עליו שיסגור את החלוק", כתבה ליבנה. גלעדי תבע את השתיים בגין לשון הרע והסיר את תביעתו לאחר שהצדדים הגיעו כאמור להסדר גישור.

רפא מיר מקרב את הואסקה לקו האדום
אסור לפספס
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
נגןהידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי
הידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי