יום שבת, 04.12.2021 שעה 18:43

קלופ הפתיע: לדעתי ראנגניק יהיה מאמן גרמניה

מאמן ליברפול שלל שיחליף את לב בסיום יורו 2020 והציע את המאמן בן ה-62 לתפקיד הנחשק כשהדגיש: "לי עדיין יש חוזה". לותר מתיאוס הציע עצמו לתפקיד

1 תגובות |
יורגן קלופ (רויטרס)
יורגן קלופ (רויטרס)

יורגן קלופ הוגדר על ידי רבים כיורשו של יואכים לב בנבחרת גרמניה, כשהדיווחים על כך גברו אחרי שפורסם שהאחרון יעזוב את המאנשאפט אחרי יורו 2020. יחד עם זאת, למאמן ליברפול יש חוזה עד 2024 שנכון לכרגע הוא מתכוון לכבד, למרות שהעונה הדברים הולכים מאוד קשה.

“זה נחמד שנותנים לי כל כך הרבה תשומת לב, אבל עדיין יש לי חוזה והמצב שלי ברור. אין צורך לשאול אותי לגבי נבחרת גרמניה. למה אומרים שליברפול לא מעניינת אותי יותר? בתקופה כזאת זה אולי באמת יהיה לא רע לאמן קצת את גרמניה פעם בשבועיים, אבל אני לא יכול לעשות זאת”, אמר קלופ

יורגן קלופ (רויטרס)יורגן קלופ (רויטרס)

בנוסף, הגרמני ניסה בכל זאת לתת פתרון לעמדת המאמן במאנשאפט, והציע שם שעד כה לא היה מועמד מוביל במיוחד, ראלף ראנגניק בן ה-62 שאימן בעבר את לייפציג וזלצבורג וכיום מאמן את ויקטוריה בקאנג: “אני מאמין שאם ראלף ראנגניק ישתף פעולה עם אוליבר ביירהוף, זה יישא פרי”. 

ראלף ראנגניק (רויטרס)ראלף ראנגניק (רויטרס)

בנוסף לראנגניק, גם שמו של אקס מכבי נתניה, שעמד על הקווים אצל היהלומים ב-2009/10, לותר מתאוס, עלה כמועמד אפשרי. בתכנית הגרמנית ‘באיירן אינסיידר’, קשר העבר בן ה-59 אמר שהוא לא סגור להרפתקה: "הפדרציה היא שתחליט. אם בשלב מסוים, תשאל השאלה אם אני לוקח את האחריות על עצמי, זה באופן טבעי יהיה צורך שאחשוב עליו”.

לותר מתיאוס (רויטרס)לותר מתיאוס (רויטרס)
אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30