יום שבת, 22.01.2022 שעה 08:07

חוגג באסיפה קשה: תביאו לב, 'תהרגו את עצמכם'

בעלי בית"ר בא לאימון וערך שיחה קשה עם השחקנים והמאמנים: "לא יודע איך, אתם תביאו את הקבוצה לפלייאוף העליון", "תקבלו אדום אבל תראו שאכפת לכם"

ליגת העל 21-22
4414-4818מכבי חיפה1
4013-3018הפועל ב"ש2
3124-2918מכבי ת"א3
3021-2818הפועל ת"א4
2524-2418עירוני ק"ש5
2526-2018בני סכנין6
2419-1918מכבי נתניה7
2323-2118מ.ס אשדוד8
2326-2418הפועל חיפה9
2320-1518הפועל חדרה10
1722-1818בית"ר ירושלים11
1526-1318הפועל ירושלים12
1435-1618הפועל נוף הגליל13
1126-1418מכבי פ"ת14
לוח משחקים
 • הפועל נוף הגליל
 • שבת, 22/01, 15:00
 • הפועל חיפה
 • מכבי ת"א
 • שבת, 22/01, 17:20
 • מכבי נתניה
 • הפועל חדרה
 • שבת, 22/01, 18:00
 • עירוני ק"ש
 • מכבי חיפה
 • שבת, 22/01, 19:50
 • הפועל ירושלים
 • בני סכנין
 • ראשון, 23/01, 19:00
 • מ.ס אשדוד
 • מכבי פ"ת
 • ראשון, 23/01, 20:15
 • הפועל ב"ש
 • בית"ר ירושלים
 • שני, 24/01, 20:30
 • הפועל ת"א
74 תגובות |
שחקני בית
שחקני בית"ר ירושלים ומשה חוגג (אורן בן חקון)

בית״ר ירושלים בצרות, ההפסד 3:2 לבני סכנין אמש (חמישי) מסבך את הקבוצה של סלובודאן דראפיץ’ ושי ברדה במאבקים על הפלייאוף העליון, אך הגזרה הרותחת באמת היא בקרב חברי הנהלת המועדון. בסיום המשחק, הבעלים, משה חוגג, היה עצבני כמו שמעולם לא היה מאז שרכש את הקבוצה לפני שנתיים וחצי. 

הבוקס בטדי, בו ישבו חוגג, היו״ר אלי אוחנה, המנכ״ל מוני ברוש וחשב הקבוצה חיים נבון, היה סוער החל מהדקה השביעית, בה כבש בירם כיאל את השער הראשון של סכנין. במהלך כל המשחק היה ניתן לשמוע את אי שביעות הרצון של הבעלים, שהיה עצבני, הוא לא אהב את מה שראה על כר הדשא ושידר עצבים לאור מה שהתרחש במחצית הראשונה. 

משה חוגג (מערכת ONE)משה חוגג (מערכת ONE)

חוגג כעס, התעצבן על מהלכי כדורגל פשוטים שלא מסתדרים לשחקנים שלו ובסיום איבד את סבלנותו וצעק: ״כל הכסף שאני משקיע הולך לפח״, אוחנה ניגש לחוגג וניסה להרגיע אותו אך הבעלים המשיך לצעוק: ״מה זה הדבר הזה״. דקות ארוכות נשאר חוגג בבוקס בטדי כשהוא תופס את הראש מייאוש והטיח מכה על זכוכית החלון. 

לאחר מכן, הבעלים ביחד עם חברי ההנהלה ירדו לחדר ההלבשה, בדרך חוגג בעט בחפץ שהיה על הרצפה ונתן מכה למכולה של הציוד של הקבוצה שעמדה בסמוך לחדר ההלבשה. באותו זמן דראפיץ’ היה בחדרו ושי ברדה, שסיים להתראיין לטלוויזיה, הסתובב חסר אונים מחוץ לחדר ההלבשה. 

שחקני סכנין חוגגים, בית"ר בהלם (אורן בן חקון)שחקני סכנין חוגגים, בית"ר בהלם (אורן בן חקון)

מספר שניות לאחר מכן נכנסו כולם לחדר ההלבשה, שם עדיין חלק מהשחקנים התארגנו ליציאה מטדי, חלקם עוד היו במקלחות. חוגג ערך שיחה עם המאמנים, שהוגדרה כשיחה קשה, חלק מהטענות היו כלפי השחקנים וחלק מהטענות כלפי המאמנים, על ההתנהלות שלהם בבחירת השחקנים שעלו לשחק.

"מה שראיתי פה זה לא כדורגל, זה לא נתפס, איך שחקנים באים ככה למשחק כזה? זה משחק על עונה שלמה, מי שלא כשיר מבחינתי שלא יתלבש, מי שמשחק צריך לתת את כל מה שיש לו, אין דבר כזה עייפות", ביקר חוגג בחריפות את דראפיץ’ וברדה: "עד הגול של סכנין לא נגענו בכדור, באנו למשחק הכי חשוב כל כך רע, למה זה צריך להיות ככה?".

סלובודאן דראפיץ' (אורן בן חקון)סלובודאן דראפיץ' (אורן בן חקון)

בסיום השיחה חוגג עזב את טדי, אוחנה ומוני ברוש נשארו עוד באצטדיון והיו”ר גם ביקר את המאמנים ואמר להם: ״עשר דקות ראשונות לא נגענו בכדור, מה זה הקטע הזה ששחקנים אומרים שהם לא יכולים לשחק והם מתלבשים למשחק, איפה נשמע דבר כזה במשחק כל כך חשוב״. 

היום (שישי) הגיע חוגג לאימון הקבוצה בבית וגן וקיים אסיפת קבוצה קשה לשחקנים, כאשר בשיחה השתתפו גם דראפיץ’ וברדה. חוגג דיבר בעיקר על הדרך ועל המחויבות, דרש מהשחקנים אופי יותר חזק ובעיקר דיבר על זה שלא מעניין אותו איך, אבל שיעשו פלייאוף עליון. “לא יודע איך ומה צריך לעשות, אתם תביאו את הקבוצה לפלייאוף העליון, יום שני אני רוצה נקודות מול מכבי תל אביב”, אמר חוגג. בנוסף הבעלים דיבר על חוסר המוטיבציה מול סכנין ועל חוסר הכבוד שהשחקנים הפגינו.

משה חוגג (אורן בן חקון)משה חוגג (אורן בן חקון)

עוד אמר חוגג לשחקנים: “זה כאילו לא באתם למשחק, אי אפשר לנצח בלי נשמה. לעזאזל הכדורגל, קודם כל לשחק, להביא לב ואופי למגרש. השחקן הכי צעיר בקבוצה מקבל הכי הרבה כרטיסים, תראו את מרקו יאנקוביץ’, הוא קיבל צהוב אתמול, היה נחוש ולקח דברים ללב, אני אהבתי את זה מאוד, תראו שאתם רוצים ואכפת לכם לפני הכל. אם כרגע אתם לחוצים, מה יהיה כשיחזור קהל? תכבדו את עצמם ותתנו הכל, אם צריך תצאו באדום אבל תדעו שנתתם הכל. קיבלנו גול, לעזאזל, תהרגו אותם. מי הם? אתם רועדים. תראו שאכפת לכם. תהרגו את עצמכם, תהיו עם שריטות, תקבלו אדום, תראו לאוהדים שאכפת לכם”. אחרי האסיפה הקשה, משה חוגג העביר מסר נוסף לשחקני בית"ר ירושלים, והפעם ברשתות החברתיות:

השחקנים למעשה הבינו כי אם הם לא יעמדו במשימה להביא את הקבוצה לפלייאוף העליון, מרביתם לא ישחקו בבית״ר בעונה הבאה. ״גם מי שיש לו חוזה לעונה הבאה בסכנה״, אמרו במועדון. הסטירה שחטפה הקבוצה לא תעבור בשקט. טענות קשות הופנו כלפי ניקו אולסק שלא חילץ כדור אחד במחצית הראשונה. ״אף אחד מהשחקנים לא הגיע למשחק, כל המשחק הם באים בטענות אחד כלפי השני במקום לשחק כדורגל״, אמר גורם במועדון. אחד השחקנים צעק בחדר ההלבשה: ״הפכנו לקבוצה שמוציאה קבוצות ממשבר, גם הפועל תל אביב, עכשיו סכנין, יש לנו שבועיים שצריך להתחיל לשחק פה כדורגל״. 

משה חוגג (רדאד ג'בארה)משה חוגג (רדאד ג'בארה)

אם בית״ר לא תגיע לפלייאוף העליון זו תהיה קטסטרופה מבחינת חוגג. אתמול צמד המאמנים איבדו לא מעט מהמניות שלהם בפני הבעלים, אך יחד עם זאת יש גם מי שחושב שלהפיל את התיק על דראפיץ’ וברדה זה לא הוגן: ״הם מתמודדים העונה עם סיטואציה שאף מאמן לא מתמודד איתה. זה פציעות, התפרצות הקורונה בקבוצה, צפיפות משחקים, שחקנים שצריך להשתמש בהם אחרי שלא שיחקו כמה חודשים, כבר הספיקו לשכוח את המחמאות שהם קיבלו אחרי המשחקים מול מכבי פתח תקווה ובאר שבע?״. 

משה חוגג ביקש אתמול בלילה שלא ידברו איתו, הוא היה בסערת רגשות, עצבני, מאוכזב ומיואש. הבוקר מקווים לשמוע מהבעלים מה עושים הלאה. על פי גורמים במועדון, הסיכוי שחוגג יפטר את דראפיץ’ וברדה לפני המשחק מול מכבי תל אביב ביום שני לא קיים.

אוהדי ביתר מטריפים את השחקנים לפני סכנין
אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30