יום ראשון, 22.05.2022 שעה 08:32

משפחתו של וודס עדכנה: טייגר נותח ומתאושש

הודעה על מצבו של שחקן הגולף יצאה בחשבון הרשמי שלו: "הוא ער ומגיב, תודה לכולם על התמיכה". ברק אובמה: "אתה הגדול בכל הזמנים, אסור להספיד אותך"

|
הרכב של טייגר וודס (רויטרס)
הרכב של טייגר וודס (רויטרס)

טייגר וודס, שחקן הגולף המעוטר בן ה-45, עבר אתמול (שלישי) תאונת דרכים קשה ובה נפצע ברגליו. וודס הובא לטיפול בבית חולים בקליפורניה וכבר נותח, כאשר משפחתו הספיקה לעדכן על מצבו ומפורסמים נוספים הצטרפו לאיחולי ההחלמה.

ממשפחתו נמסר בהודעה שיצאה מהחשבון הרשמי שלו: "אנחנו מודים לכולם על התמיכה וההודעות ברגע הקשה הזה. טייגר היה מעורב בתאונת דרכים בקליפורניה, הוא עבר ניתוח ארוך בחלק התחתון של רגלו הימנית ובקרסול אחרי שהגיע לבית החולים. כרגע הוא ער, מגיב ומתאושש בחדר הניתוחים. תודה לרופאים ולבית החולים בלוס אנג'לס, שהתמיכה שלהם הייתה יוצאת מן הכלל. ממשיכים להודות לכם אך מבקשים פרטיות לו ולמשפחתו".

לגבי מצבו הרפואי הוסיפו: “וודס סובל ממספר פציעות גדולות בחלק התחתון של רגלו שטופלו בניתוח חירום על ידי המומחים האורטופדים במרכז הרפואי. כל שאר הפציעות שבעצמות כף הרגל והקרסול התייצבו באמצעות שילוב ברגים. פגיעות שרירים ברגל נדרשו לניתוח להפעלת לחץ בגלל הנפיחות".

ברק אובמה כתב: “שולח תפילות לוודס ולמשפחתו הלילה, מי ייתן שהשחקן הטוב ביותר של הגולף בכל הזמנים יחלים במהירות. אם יש משהו שלמדנו לאורך השנים זה שאף פעם אסור להספיד את טייגר”.

סטף קרי הוסיף: “החלמה מהירה, מתפלל עבורך ועבור משפחתך. אלוהים תמיד בשליטה, תישאר חזק”. 

רפאל נדאל צייץ: “כששמעתי את החדשות הייתי מודאג מאוד, טוב לדעת שאתה בסדר. החלמה מהירה חבר”. 

5 השערים הגדולים מהמחזור ה-24 בספרד
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
נגןחזקה בביזנס: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
טיבו מבסוט: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
נגןחבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב
חבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב