יום שבת, 27.11.2021 שעה 19:27

לראשונה בישראל: ליגת גיימרים זוכת פרסים

חברת NOM משיקה את ליגות ה NSL - ליגות גיימרים מקצועניות ראשונות בישראל בשלוש קטגוריות משחקים שונות, ועם פרסים בשווי כולל של מעל 100 אלף שקל

0 תגובות |
NOM GAMING (גל ברטוב)
NOM GAMING (גל ברטוב)

חברת NOM משיקה את ליגות ה NSL - ליגות גיימרים מקצועניות ראשונות בישראל בשלוש קטגוריות משחקים שונות. הליגות החדשות, יאפשרו לגיימרים מובילים ומתחילים להתחרות בצורה מקצוענית וזוכת פרסים ב - FIFA, Fortnite ו- Counter Strike. מדובר בפעם הראשונה בה קמה ליגה מקצוענית זוכת פרסים בתחום הגיימינג בארץ, כאשר המנצחים יזכו בפרסים כספיים בשווי מעל 100 אלף ש"ח. חברת לנובו (Lenovo) תשמש כנותנת החסות הראשית

הליגות יתחלקו לשלושה מהמשחקים המובילים בעולם בתחומם: משחק הכדורגל FIFA, משחק ה"באטל רויאל" הפופולרי Fortnite ומשחק המלחמה הוותיק Counter Strike. בכל כותר, הליגה תתחלק לשני מקצים שונים: ליגת Pro שבה השחקנים הטובים בישראל יקבלו הזמנה ויתחרו ראש בראש, וליגת Open שתהיה פתוחה לקהל הרחב ללא עלות. העונה הסדירה תתפרס על פני 6 חודשים, כאשר בסיומה יגיעו השחקנים והקבוצות המובילות לאירוע הגמר שישודר בלייב לעשרות אלפי צופים. הליגות הינן זוכות פרסים בשווי כולל של מעל 100 אלף ש"ח.

שחר מאיר, מייסד NOM אמר: "כגוף המוביל את עולם הגיימינג בישראל, מטרתנו היא למסד את הענף ולהפוך אותו למקצועני כמו ענפי הכדורגל והכדורסל בארץ. ישנה קהילה גדולה בכל רחבי הארץ של שחקנים מכלל המגזרים. אני בטוח שעצם הקמת הליגה, לראשונה בישראל, תביא להצטרפותם של עוד שחקנים לתחום, ואלו ייצגו את ישראל בתחרויות הבינלאומיות השונות ברחבי העולם".

סיון פולק יהל, סמנ"כלית שיווק לנובו ישראל, אמרה: "אנחנו גאים לקחת חסות על הליגה של NOM ולסייע בקידום תחום הגיימינג התחרותי בישראל. מאז היווסדו של מותג Legion, מותג הגיימינג של לנובו, אנחנו פועלים בזירה הזאת במגוון תחומים ופעילויות, החל מהחומרה הטובה בסוגה, עבור בחסויות של טורנירים וליגות, וכלה במיזמים כמו האקדמיה לגיימינג שהקמנו בשנה שעברה”.

 

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30