יום שבת, 22.01.2022 שעה 19:57

"אין לשתף את המתאמנים אם חוסנתם או לא"

לפני פתיחת הולמס פלייס מחדש, זו ההוראה של הרשת למדריכיה. כמו כן, היא ביקשה לא לדבר האם מדריכים אחרים חוסנו או לא. האבסורד הישראלי בתקנות

6 תגובות |
חדר כושר (רויטרס)
חדר כושר (רויטרס)

לפי הוראות משרד הבריאות, רק מי שהתחסן או חלה יוכל מהיום (ראשון) לחזור להתאמן במועדוני הכושר השונים, אך מי שידריך אותו לפי התקנות לא חייב להיות מחוסן. כן, זה האבסורד הישראלי בתקנות של משרד הבריאות. יכול להיות מתאמן מחוסן ולידו מדריך שלא עבר חסון.

רגע לפני החזרה, רשת הולמס פלייס ממשיכה לשלוח עדכון למדריכי הרשת. הרשת שלחה למדריכים בו היא מורה להם בין השאר: "אין לשתף את המנויים אם חוסנתם או לא, אם מדריך אחר חוסן או לא". עוד מוסיפה הרשת בהוראות שלה כי: "יש סודיות רפואית ואנחנו לא מתחילים לדבר על זה עם מנויים".

משמע – היא מונעת מהמתאמנים את הדבר שכמעט כל אחד רוצה לדעת, האם מי שמאמן אותו או נמצא לידו מחוסן או חלה, והוא יכול להיות שקט ובטוח. כפי שכבר פרסמנו ב-ONE, הרשת בהודעתה למדריכים על חזרתם לעבודה, כתבה להם בין השאר כי: "מאמנים יקרים אני שמחה לבקשר שלא משנה מה הסטטוס שלכם, האם התחסנתם או לא, תוכלו להגיע ולאמן בחדר כושר כבר מיום ראשון הקרוב".  

מנגד הרשת לא מורה למדריכים לפחות להציג בפני המתאמנים שהם עברו בדיקה שלילית לקורונה, ואם הם לא עוברים חיסון הם יעשו בדיקה כזו כל 72 שעות. אגב, הרשת כן מורה למדריכים כי: "אין להתחבק או להתנשק עם המנויים, גם אם מאוד התגעגעתם. חשוב מאוד לשמור על ריחוק ולתת דוגמה אישית". בהולמס פלייס בחרו שלא להגיב לדברים. 

דרמת ענק בסיום, 0:2 לולנסיה על סלטה ויגו
אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30