יום שבת, 13.08.2022 שעה 07:21

מולאי עבר בדיקה שלישית, צפוי להתאמן היום

הג'ודאי האיראני קיבל צמיד ירוק ורשאי להסתובב בתנאי קפסולה במלון, יחבור לסמדג'ה ונבחרת הג'ודו הישראלית. באיגוד הודפים את הטענות על הבאת הזרים

|
סעיד מולאי (נעם מורנו)
סעיד מולאי (נעם מורנו)

אחרי שנחת בישראל והעביר את הלילה בבית המלון הילטון בתל אביב, סעיד מולאי עבר בהצלחה את בדיקת הקורונה השלישית שלו שנערכה עם הגעתו ארצה, בה הוא יצא שלילי, וכעת הוא רשאי להסתובב בתנאי הקפסולה שלו בתוך המלון ולהתאמן. כמו כן, הוא קיבל גם צמיד ירוק, שנועד למי שיכולים להסתובב במלון.

לבית המלון הגיעו גם הג’ודאים הישראלים ששוהים בחדרים לאחר שעברו בדיקות קורונה גם בעצמם. עד לקבלת התשובות הם לא יוכלו לעזוב את החדרים. יש לציין כי בשתי הבדיקות הקודמות שנעשו להם, כל ספורטאי הנבחרת יצאו שליליים. בהנחה וכולם ייצאו שליליים גם בבדיקה השלישית, היום (שלישי) הם יוכלו להתאמן כאשר גם סעיד מולאי צפוי להעביר אימון ראשון עם נבחרת ישראל של אורן סמדג’ה.

היסטוריה: צפו במולאי יוצא מנתב״ג

בעקבות ביקורת ציבורית רחבה על הבאתם של הג’ודאים הזרים לישראל, באיגוד הג’ודו הודפים את הטענות ואומרים: “כדי להיכנס לתחרות עוברים הליך לא נעים במיוחד, עם שתי בדיקות קורונה 72 שעות ו-48 שעות טרם ההגעה לארץ, בבית המלון הספורטאים עוברים עוד אחת נוספת והם לא רשאים לצאת החוצה ולהסתובב ברחוב, כאשר גם עובדי המלון נשארים ביחד איתם ללון במקום. ההסעות לאולם סגורות גם הן רק עבורם. הכל סגור והרמטי, כאשר גם העובדים בתחרות נמצאים בקפסולה בבית המלון”.

כמו כן, יו”ר איגוד הג’ודו העולמי, מריוס ויזר, נחת הערב גם הוא בישראל. מחר תתקיים מסיבת העיתונאים שתכריז על פתיחת התחרות. זו תהיה הפעם הראשונה בה תתקיים תחרות גראנד סלאם בתל אביב, שהיא יוקרתית יותר לעומת הגראנד פרי, והיא תתנהל בימים חמישי עד שבת בהיכל קבוצת שלמה עם 430 מתחרים מ-63 מדינות.

סעיד מולאי (נעם מורנו)סעיד מולאי (נעם מורנו)
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו