יום שבת, 22.01.2022 שעה 16:29

דריכות בבני יהודה: עוברים ימים לא פשוטים

הכתומים סיכמו את החלון עם רכש 6, בצ'יראי, שינחת בשבוע הבא: "ההנהלה עבדה לילות כימים כדי לענות על דרישות אבוקסיס". גלזר ונחמיאס החלו להתאמן

21 תגובות |
יוסי אבוקסיס באימון (האתר הרשמי של בני יהודה)
יוסי אבוקסיס באימון (האתר הרשמי של בני יהודה)

ועכשיו לעבודה. בני יהודה חתמה אתמול (חמישי) את החלון ההעברות שלה עם חיזוק שישי, רגע לפני הסגירה, כשהחתימה את פאטוס בצ'יראי כפי שנחשף ב-ONE, וכעת הקבוצה של יוסי אבוקסיס, שקיבל תקופת הכנה ארוכה מהרגיל עם שחקניו החדשים-ישנים בשל ביטולי המשחקים מול בית"ר ירושלים ועירוני קריית שמונה, מעלה הילוך לקראת קרב התחתית הקריטי מול הפועל ת"א ביום שני.

"זה נכון שמבחינה מקצועית עוברים על המועדון ועל כל מי שהמועדון יקר לו, ימים לא פשוטים", נכתב בהודעה של בני יהודה לסיכום חלון ההעברות. "על מנת לנסות ולשפר את המצב והיכולת, הנהלת המועדון עבדה לילות כימים כדי לענות על הדרישות של הצוות המקצועי, בראשותו של מאמן הקבוצה, יוסי אבוקסיס".

לאחר שכבר עמד לרשותו סגל מלא, כשאליסון דוס סנטוס אף תורגל בהרכב לקראת בית"ר, אבוקסיס קיבל כבר הבוקר את עמית גלזר ורז נחמיאס כחיזוק להגנה, כשהם יעמדו לרשותו מול הפועל ת"א, בעוד בצ'יראי ינחת בישראל בשבוע לקראת הפרק החדש שלו בליגת העל, בשכונת התקווה, אחרי ששיחק בהצלחה במכבי נתניה.

ברדה ובן חיים לאחר הניצחון על מכבי נתניה
אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30