יום שני, 17.01.2022 שעה 21:00

"דרוגבה רצה 'להרוג' את טל, מוריניו אמר לחכות"

אקס צ'לסי, סידוול, עם סיפור משעשע אודות הישראלי והחלוץ: "בן חיים תיקל אותו באימון, מוריניו אמר 'תחכה לשבוע הבא, אני צריך אותו למשחק בשבת'"

6 תגובות |
דידייה דרוגבה וטל בן חיים (רויטרס)
דידייה דרוגבה וטל בן חיים (רויטרס)

לאורך השנים פורסמו לא מעט סיפורים משעשעים אודות ז’וזה מוריניו ודמותו הצבעונית, שלפעמים אף יצאה משליטה. אחד מהשחקנים ששיחקו תחתיו בצ’לסי, הקשר האנגלי סטיב סידוול, חשף רגע אחד שקרה באימון עם הפורטוגלי ובו דידייה דרוגבה רצה “להרוג” את חברו הישראלי, טל בן חיים.

הבלם של בית”ר ירושלים שיחק עם החלוץ האגדי בבלוז כמובן, וסידוול שהשתתף בתכנית באנגליה ובה ניתחו את הקיפאון של מוריניו על הקווים של טוטנהאם ב-1:0 לצ’לסי אמש, נזכר במקרה ספציפי של המאמן הפורטוגלי עם דרוגבה ובן חיים.

“היו כמה מנהיגים בקבוצה”, סיפר. “ג’ון טרי, פרנק למפארד, מייקל אסיין, מיכאל באלאק ואחרים. באימונים שחקנים היו מרסקים זה את זה. אני זוכר פעם אחת שבה בן חיים תיקל את דרוגבה ודידייה אמר ‘אני הולך להרוג אותו’. מוריניו ישב בצד וענה לו ‘תחכה עם זה לשבוע הבא, אני עוד צריך אותו למשחק בשבת’”. אגב, בן חיים ודרוגבה עוד שומרים על קשר עד היום.

דידייה דרוגבה וטל בן חיים (רויטרס)דידייה דרוגבה וטל בן חיים (רויטרס)

בן חיים כזכור שיחק בצ’לסי בעונת 2007/8 ולאחר פתיחת עונה לא טובה, מוריניו נפרד מהמועדון ומי שהגיע היה אברהם גרנט שהוביל את הקבוצה לגמר ליגת אלופות ראשון בתולדותיה. 

בגיל 36 קייליני מוכיח שעדיין יש לו את זה
אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30