יום שלישי, 09.08.2022 שעה 02:35

מתן בלטקסה במו"מ מתקדם עם בני יהודה

לבקשת אבוקסיס: המגן השמאלי של מכבי ת"א, מולה הכתומים הגיעו להבנות, צפוי לשוב לשכונת התקווה. כ-200 אוהדי בני יהודה מחו נגד אברמוב מתחת לביתו

|
מתן בלטקסה (רדאד ג'בארה)
מתן בלטקסה (רדאד ג'בארה)

מתן בלטקסה, מגנה השמאלי של מכבי תל אביב ואקס בני יהודה בשנתיים האחרונות, בדרך חזרה לשכונת התקווה, כאשר המגן, שעל מועמדותו לקבוצה פורסם לראשונה ב-ONE, מצוי במו"מ מתקדם מול הכתומים וצפוי לשוב אליהם, אחרי חצי עונה בקריית שלום.

בלטקסה, שהיה מבוקש גם על ידי מכבי נתניה שרצתה לצרפו בחלון הנוכחי, אף קיבל הצעה לצאת להשאלה בקבוצת לריסה היוונית, כפי שנחשף ב-ONE, אך אלופת השנתיים האחרונות לא שחררה אותו. כעת, הכתומים הגיעו להבנות מול הצהובים לגבי מעברו של האקס, שצפוי לחזור, לבקשת יוסי אבוקסיס. הכתומים צפויים לשלם כחצי מיליון שקל על מחצית מכרטיס השחקן של בלטקסה, שיקבל חוזה עם סעיף יציאה לאירופה.

מתן בלטקסה (רדאד ג'בארה)מתן בלטקסה (רדאד ג'בארה)

בבני יהודה סימנו את בלטקסה עוד לפני חזרתו של המאמן מהפועל באר שבע, לאור ההערכה המקצועית והחברתית כלפיו במועדון ובחדר ההלבשה, אך הגעת אבוקסיס זירזה את המהלך מבחינת שני הצדדים, כשהשחקן הגיע לשכונה בזמנו וטופח על ידי המאמן. הוא גם היה חלק מהזכייה האחרונה של הקבוצה בגביע המדינה. כעת, נותרו מספר עניינים  בין השחקן לבני יהודה, לקראת הקאמבק הצפוי.

במקביל, כ-200 אוהדי בני יהודה הפגינו הערב מתחת לביתו של ברק אברמוב, בעלי המועדון, בצפון תל אביב במחאה, לאחר שארגו האוהדים של הכתומים, “Lions Army” קיבל אישור מהמשטרה למחות במתכונת של הפגנה במהלך הסגר. האוהדים שהגיעו למקום הרעישו ומחו נגד הבעלים, במסגרת אותה מחאה מתמשכת שלהם, כאשר ניידות משטרה שמרו על הסדר במקום.

כמו כן, הקהל הכתום שהגיע למקום קרא: "הנהלה *ונה", "אברמוב מת", "כל הקהל שונא אותך", כשהם דורשים את עזיבת הבעלים ולא מרוצים בלשון המעטה מדרך ניהולו במועדון, כפי שהבהירו כבר כמה וכמה פעמים מול ביתו, בשכונת התקווה ובאצטדיון בלומפילד.

תגובות מכבי ת"א לאחר הניצחון על ב"ש
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו