יום שני, 17.01.2022 שעה 21:53

רשמית: שרון מימר פוטר מאימון הפועל חדרה

בעקבות ה-1:0 לעירוני קריית שמונה והמקום הלפני אחרון בטבלה, המאמן סיים את דרכו במועדון. הוכנבוים, ליאור זדה ואופיר חיים מועמדים להגיע במקומו

29 תגובות |
שרון מימר (שחר גרוס)
שרון מימר (שחר גרוס)

זעזוע בדרך בהפועל חדרה. בעקבות ה-1:0 לעירוני קריית שמונה הערב (חמישי), מאמן הקבוצה שרון מימר סיים רשמית את תפקידו במועדון, ועשוי להצטרף לבני יהודה. ירון הוכנבוים, ליאור זדה ואופיר חיים מועמדים להחליפו בתפקיד.

חדרה לא מצליחה לקטוע את רצף התוצאות הרעות ורשמה כבר הפסד רביעי ברציפות כאשר היא במקום הלפני אחרון, עם אותן נקודות כמו הפועל תל אביב ולמעשה רק בזכות הפרש שערים החדרתים לא נועלים את הטבלה. בשל כך, הוחלט לפטר את מימר: “מודים לו בהצלחה בהמשך”, מסרו במועדון.

שרון מימר (חגי מיכאלי)שרון מימר (חגי מיכאלי)

עוד לפני שפוטר, מימר התראיין בסיום המשחק מול ק”ש ונדמה שלא ראה את מה שהגיע דקות ספורות לאחר מכן: “אנחנו השנה סובלים קצת מהשריקות של החמישים חמישים, היה אדום ברור לאנסה, אבל זה לא מה שהכריע את המשחק. לא שמעתי שום דבר מההנהלה, יש להם דלת פתוחה אליי. כרגע מה שמעניין זה רק הקבוצה. לא שמעתי שום דבר אחר על עתידי, אני מתייחס רק למה שאומרים לי ולא לשמועות. בנינו פה קבוצה טובה אבל עכשיו הדברים הולכים קשה. אני 30 שנה בכדורגל, לא מתייחסים לרעשי רקע, זה בזבוז אנרגיה. מה שצריך לקרות יקרה, חדרה מאוד חשובה לי”.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30