יום ראשון, 14.08.2022 שעה 15:32

רשמית: שרון מימר פוטר מאימון הפועל חדרה

בעקבות ה-1:0 לעירוני קריית שמונה והמקום הלפני אחרון בטבלה, המאמן סיים את דרכו במועדון. הוכנבוים, ליאור זדה ואופיר חיים מועמדים להגיע במקומו

|
שרון מימר (שחר גרוס)
שרון מימר (שחר גרוס)

זעזוע בדרך בהפועל חדרה. בעקבות ה-1:0 לעירוני קריית שמונה הערב (חמישי), מאמן הקבוצה שרון מימר סיים רשמית את תפקידו במועדון, ועשוי להצטרף לבני יהודה. ירון הוכנבוים, ליאור זדה ואופיר חיים מועמדים להחליפו בתפקיד.

חדרה לא מצליחה לקטוע את רצף התוצאות הרעות ורשמה כבר הפסד רביעי ברציפות כאשר היא במקום הלפני אחרון, עם אותן נקודות כמו הפועל תל אביב ולמעשה רק בזכות הפרש שערים החדרתים לא נועלים את הטבלה. בשל כך, הוחלט לפטר את מימר: “מודים לו בהצלחה בהמשך”, מסרו במועדון.

שרון מימר (חגי מיכאלי)שרון מימר (חגי מיכאלי)

עוד לפני שפוטר, מימר התראיין בסיום המשחק מול ק”ש ונדמה שלא ראה את מה שהגיע דקות ספורות לאחר מכן: “אנחנו השנה סובלים קצת מהשריקות של החמישים חמישים, היה אדום ברור לאנסה, אבל זה לא מה שהכריע את המשחק. לא שמעתי שום דבר מההנהלה, יש להם דלת פתוחה אליי. כרגע מה שמעניין זה רק הקבוצה. לא שמעתי שום דבר אחר על עתידי, אני מתייחס רק למה שאומרים לי ולא לשמועות. בנינו פה קבוצה טובה אבל עכשיו הדברים הולכים קשה. אני 30 שנה בכדורגל, לא מתייחסים לרעשי רקע, זה בזבוז אנרגיה. מה שצריך לקרות יקרה, חדרה מאוד חשובה לי”.

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו