יום שני, 17.01.2022 שעה 21:15

הישג: טל הרצוג זכה במיליון דולר באליפות העולם

הישראלי בן ה-24 מקיסריה, מנהלה המקצועי של המכללה לפוקר, הגיע למקום השני ב-World Series of Poker Circuit, שנערכה השנה באופן מקוון בשל הקורונה

1 תגובות |
טל הרצוג (Kenta Group)
טל הרצוג (Kenta Group)

הישג ישראלי מפתיע באליפות העולם בפוקר, ה-World Series of Poker Circuit, שנערכה השנה באופן מקוון בעקבות מגפת הקורונה, כאשר טל הרצוג, שחקן פוקר ישראלי בן 24 מקיסריה, זכה במיליון דולר לאחר שזכה במקום השני באליפות. 

הרצוג, המשמש כמנהלה המקצועי של המכללה לפוקר, זכה בפרס היוקרתי לאחר שהגיע למקום השני מבין 6,000 משתתפים בטורניר המרכזי וכמו כן, גרף גם פרס של 100,000 דולר בטורניר המשנה, Global Millions. עם הזכייה, הרצוג נכנס לרשימת עשרת הישראלים שהרוויחו סך פרסים של מעל מיליון דולר במהלך הקריירה.

הרצוג התייחס לאחר הזכייה ואמר: “העבודה על הקורסים של המכללה הכריחה אותי לחשוב מחדש על האסטרטגיה והטקטיקה של הפוקר על מנת להעביר את השיעורים לשחקנים פחות מנוסים. זה הפך אותי לשחקן הרבה יותר טוב בזמן קצר. השירות בחטיבת הצנחנים נתן לי את המשמעת ואת היכולות המנטליות שכה חשובות במשחק הפוקר, וגם נתן לי את שיקול הדעת למהלכים הלא שגרתיים שאני מבצע במשחק שלי. זו הרגשה מדהימה שכל העבודה הקשה משתלמת בסוף”.

ברוך טולדנו, שותף מייסד ומנכ"ל במכללה לפוקר, התייחס גם הוא לשינויים בעולם הפוקר בעקבות הקורונה: "כל הטורנירים המרכזיים עברו לאונליין ויש לזה השלכות על איך משחקים את המשחק. כל האלמנטים של הבנת היריב כמו קריאת שפת גוף וזיהוי היריב כמעט נעלמו והשחקנים שיודעים להמציא את עצמם מחדש השתלטו על המגרש. המשחק באונליין הוא משחק הרבה יותר אגרסיבי ומבוסס יכולת. הקורס של המכללה, שהוא המקיף מסוגו בעולם, ממוקד במשחק האונליין, ששם הלימודים שלנו יקנו יתרון”.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30