יום רביעי, 26.01.2022 שעה 13:53

אם לא ימונה מאמן, בן עמי ידריך מול בני סכנין

בבני יהודה מחכים למאמן מנוסה, עוקבים אחר ההתפתחויות בנוגע לקלינגר, ובינתיים מנהל מחלקת הנוער, שמחזיק בתעודת פרו, יצטרף זמנית לצוות המקצועי

11 תגובות |
תמיר בן עמי (משה חרמון)
תמיר בן עמי (משה חרמון)

בבני יהודה מעדיפים להמתין למאמן מנוסה, ולאו דווקא מבין המאמנים הפנויים כרגע, כאשר במקביל הם עוקבים אחר ההתפתחויות בנוגע לניר קלינגר בהפועל תל אביב, אך אם לא ימונה מאמן עד המשחק הקרוב מול בני סכנין, תמיר בן עמי יהיה זה שיצטרף לצוות המקצועי בעודו מחזיק בתעודת פרו. בן עמי העביר את האימונים ביחד עם הצוות המקצועי לקראת המשחק מול בני סכנין.

בן עמי, שאף תוכנן להיות מאמן הקבוצה מבחינת המועדון ביחד עם כפיר אדרי כמנהל מקצועי ויעקב אסייג כעוזר של שניהם ולבסוף יגיע כדי למלא את החלל על בואו של מאמן חדש לשכונת התקווה, היה בעברו המנהל המקצועי במחלקת הנוער בקבוצה וחזר לתפקיד מנהל המחלקה אחרי הגעתו של דני בונדר בעונה שעברה.

בן עמי, שחקן העבר של הפועל רמת גן ומי שזכה עמה בשני הגביעים ב-2003 ו-2013, אימן את קבוצת נעוריו ב-2014 וגם שימש בתפקיד מקצועי במחלקת הנוער של האורדונים. זו השנה הרביעית שלו בבני יהודה, כאשר בשלוש מתוכן הוא שימש כמנהל המחלקה ושנה אחת היה המנהל המקצועי.

תגובות מכבי תל אביב לדרבי
אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30