יום שני, 18.10.2021 שעה 01:47

גלושקו אלופת ישראל בנשים, עוליאל זכה בגברים

אלופי ישראל חדשים בטניס: הטניסאית השלימה קאמבק בדרך ל-6:3, 1:6 ו-6:7 (5:7) על האלופה היוצאת ברזניאק, עוליאל גבר על לשם עם 6:7, 6:4 ו-3:6

1 תגובות |
ישי עוליאל ולינה גלושקו (איציק בלניצקי)
ישי עוליאל ולינה גלושקו (איציק בלניצקי)

לא יכולנו לבקש יותר. בתום גמר פנטסטי וצמוד שכלל מלחמה על כל משחקון וארך שלוש שעות בדיוק, יש אלופי ישראל חדשים בטניס – לינה גלושקו, שגברה על האלופה היוצאת, שלי ברזניאק 6:3, 1:6 ו-6:7 (5:7) בדרך לזכייה ראשונה בתואר בקריירה, ואילו בגברים היה זה ישי עוליאל, שגבר בתום 3 מערכות מותחות על עידן לשם עם 6:7, 6:4 ו-3:6 וזכה גם הוא בתואר המקומי לראשונה בקריירה: “אני עובד מאוד קשה, זה יתן לי הרבה ביטחון להמשך הקריירה”.

נתחיל עם בגמר הנשים, בהתחלה זה נראה היה שברזניאק כבר בדרך לזכייה שנייה ברציפות בתואר, כשאת המערכה הראשונה ניצחה בת ה-19 6:3. אלא שהמערכה השנייה הייתה כולה של גלושקו, שהשוותה ל-1:1 במערכות עם 1:6 קליל, בדרך למערכה שלישית ומכרעת בה קיבלנו טניס משובח מצד שתי הטניסאיות.

עוליאל, לשם, ברזניאק וגלושקו (איציק בלניצקי)עוליאל, לשם, ברזניאק וגלושקו (איציק בלניצקי)
יוליה גלושקו מברכת את אחותה, לינה (איציק בלניצקי)יוליה גלושקו מברכת את אחותה, לינה (איציק בלניצקי)
יוליה גלושקו מברכת את אחותה, לינה (איציק בלניצקי)יוליה גלושקו מברכת את אחותה, לינה (איציק בלניצקי)
שלי ברזניאק (איציק בלניצקי)שלי ברזניאק (איציק בלניצקי)

גם במערכה השלישית היתרון היה בעיקר בצד של ברזניאק, שנתראה כמי שהתעייפה לקראת סיומה ואפשרה לגלושקו להשתלט על המתרחש במשטח עד שלבסוף השיגה את השבירה בדרך לשובר שוויון, שכבר היה בשליטה מוחלטת של גלושקו שניצלה לא מעט טעויות לא מחויבות של ברזניאק, שלא ויתרה עד השנייה האחרונה אך לבסוף ראתה את גלושקו קובעת 5:7 וזוכה בתואר לראשונה בקריירה. 

לינה גלושקו (איציק בלניצקי)לינה גלושקו (איציק בלניצקי)
לינה גלושקו (איציק בלניצקי)לינה גלושקו (איציק בלניצקי)
איבגדור ליברמן. בא לצפות (איציק בלניצקי)איבגדור ליברמן. בא לצפות (איציק בלניצקי)

נמשיך היישר לגמר הגברים, שסיפק גם הוא דרמה גדולה בין שני טניסאים שמעולם לא זכו בתואר היוקרתי, אולם מי שחגג לבסוף בסיום ובתום שלוש מערכות איכותיות היה עוליאל המוכשר, שאמנם כבר נשבר בסט המכריע, אך לא התרגש, העלה הילוך ושבר לאחר מכן פעמיים בדרך לתואר היוקרתי.

ישי עוליאל (איציק בלניצקי)ישי עוליאל (איציק בלניצקי)

עוליאל אמר: “לא הרגשתי הכי טוב, ואני שמח שבסופו של דבר נשארתי ונלחמתי כי זה משהו טוב בשבילי. בטוח שזה ייתן לי הרבה ביטחון, בשבילי זכייה באליפות ישראל זה משהו מאוד משמעותי. הצוות המקצועי עם דודי סלע? הצטרפתי לאקדמיה שפתחו, והם נותנים לי הרבה ביטחון, אני מקווה שנוכל לעשות דברים גדולים יחד”.

אסור לפספס
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
נגןהידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי
הידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי