יום שני, 08.08.2022 שעה 23:20

"עובדים על תוכנית לחיסון שחקנים והחזרת קהל"

ארז כלפון במכתב לקבוצות ליגת העל: "הפרת הכללים תוביל לסנקציות כבדות ולהפחתה מיידית של כספי תמריץ הקורונה, ועלולה לגרום גם להפסקת המשחקים"

|
אלכסנדר פשיץ' ויואב הופמייסטר (רדאד ג'בארה)
אלכסנדר פשיץ' ויואב הופמייסטר (רדאד ג'בארה)

יו”ר מנהלת הליגות בכדורגל ארז כלפון פנה היום (שישי) במכתב לקבוצות הליגות המקצועיות ולראשי הקבוצות לגבי המשך פעילות הכדורגל המקצועני בזמן סגר בשל נגיף הקורונה. כזכור, מדינת ישראל עומדת בפני כניסה לסגר שלישי וזאת עקב המגיפה, אך משחקי הליגות הוחרגו.

כלפון כתב: “אבקש לעדכנכם כי במהלך תקופה זו, פעילות הכדורגל המקצועני, קרי אימוני ומשחקי הקבוצות תימשך במתכונת בה ישוחקו המשחקים (ללא קהל) ועם כח אדם מצומצם ומינימלי הנדרש לקיומם. במהלך השבועות האחרונים פעלו הח"מ וצוות המנהלת לילות כימים, על מנת לאפשר את המשך פעילות הליגות המקצועניות אל מול כלל הגורמים המעורבים”. 

ארז כלפון (רדאד ג'בארה)ארז כלפון (רדאד ג'בארה)

“עד להודעה חדשה, כמויות האנשים הרשאים להיכנס לאצטדיון ביום המשחק, קרי - חברי ההנהלה ועובדי הקבוצות, תצומצם למינימום האפשרי הנדרש לניהול המשחק וזאת על מנת שנוכל להמשיך ולקיים את המשחקים. בהמשך להתחייבותנו לאנשי משרד הבריאות, כל חריגה מנהלים אלו לרבות כניסת אנשים שאינם מורשים למגרשים, אי עטיית מסיכות ושמירת ריחוק חברתי, כמו גם הפרה של כללי הבידוד הביתי המחמיר של השחקנים ואנשי הצוות, תוביל לסנקציות כבדות ולהפחתה מיידית של כספי תמריץ הקורונה”.

“הפרות אלו אף עשויות לגרום להפסקת המשחקים ולמשמעויות הרסניות במישור הספורטיבי והכלכלי. לכולנו יש זכות גדולה להוות מקום מפלט בימים קשים בהם המוני בית ישראל נמצאים בבתים ולאפשר להם ליהנות מצפיה במשחקים. אנא דאגו באופן אישי כי הנחיות המנהלת ומשרד הבריאות ימולאו במלואן על מנת שנוכל להמשיך בפעילות”. 

אוהדי הקבוצות בישראל (רדאד ג'בארה)אוהדי הקבוצות בישראל (רדאד ג'בארה)

“האחריות על שמירת הנחיות הקורונה מוטלת על כתפיי כולנו. בנוסף, אבקש לעדכנכם, כי במקביל, אנו עובדים ללא הרף על תוכניות שיאפשרו לנו להבטיח כי נוכל לסיים את העונה בין היתר, באמצעות חיסון השחקנים והצוותים המקצועיים וזאת בתיאום עם רופאי הקבוצות ואף לאפשר את החזרת האוהדים למגרשים באופן מדורג ובטוח בתיאום עם משרד הבריאות. אנו מקווים כי מדינת ישראל תצא מהסגר הזה מחוזקת, באופן אשר יקרב אותנו לכך. אני מבקש לאחל לכם, לצוותים המקצועיים והמנהלתיים, לשחקנים ולמשפחותיכם, בריאות איתנה”.

תגובות מכבי תל אביב לאחר הניצחון על ק"ש
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו