יום שלישי, 09.08.2022 שעה 16:51

אורי גוטמן לא יגיע לבני יהודה: החלטתי לוותר

אחרי שסיכם, המו"מ פוצץ כשלא הושג סיכום על גובה הפיצוי לנס ציונה. בנוסף רצה סוכן מטעמו והכתומים סירבו. עזוז נכח באסיפה - ונאלץ להיכנס לבידוד

|
אורי גוטמן (חגי מיכאלי)
אורי גוטמן (חגי מיכאלי)

לאחר שכבר סיכם את תנאיו כמאמן הבא של בני יהודה, במועדון הכתום החליטו לרדת מאורי גוטמן. הדבר מגיע לאחר שלא הושג סיכום על גובה הפיצוי הכספי עם סקציה נס ציונה אותה הוא מאמן. בנוסף, גוטמן רצה סוכן מטעמו שיישב במשא ומתן, אך בבני יהודה סירבו לכך והדבר הוביל לפיצוץ העסקה.

אורי גוטמן מסר: “החלטתי להמשיך לאמן את סקציה נס ציונה, ולוותר על הצעת בני יהודה. מרגיש מחויבות כלפי האנשים במועדון, הבעלים, האוהדים, ובעיקר השחקנים שנכנסו לי ללב. כולי תקווה ואמונה שנעמוד ביעדים הצנועים שלנו”.

בתוך כך, איציק עזוז, עוזר מאמן בני יהודה, נכנס היום (חמישי) לבידוד בעקבות הודעה שקיבל ממשרד הבריאות וזאת כמה רגעים לפני תחילת האימון בשכונת התקווה ורגע לאחר אסיפה טקטית עם יעקב אסייג כמה שחקנים בתוך משרדי המועדון, כך נודע הערב ל-ONE.

יש לציין כי הדבר לא אמור להשפיע על בני יהודה, שכן מספר הטלפון של עזוז קיבל הודעה דומה כבר בעבר וזו הייתה טעות לפי החקירה האפידמיולוגית. אולם, עזוז נכנס לבידוד בכל מקרה ליתר ביטחון. בכל אופן, כפיר אדרי ואסייג ינהלו את המשחק מול מכבי נתניה ביום שבת.

המאמן קיבל השעיה לכל החיים אחרי מה שעשה
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו