יום חמישי, 07.07.2022 שעה 15:58

ספיצ'קוב במקום השני, יואב כהן עדיין ראשון

תוצאות מדהימות באליפות אירופה ב-RSX: הגולשת שומרת על יציבות והיא בדרך לאולימפיאדת טוקיו. נבחרת הגברים מתפוצצת בתחרות עם חמישה נציגים בטופ 12

|
קטי ספיצ'קוב (באדיבות איגוד השייט)
קטי ספיצ'קוב (באדיבות איגוד השייט)

המאבק על הכרטיסים למשחקים האולימפיים בטוקיו נמשך גם היום (רביעי) באליפות אירופה ב-RSX שנערכת בפורטוגל, שם גולשי הרוח הישראלים רשמו יום נהדר במים. קטי ספיצ’קוב ויואב כהן הופכים למועמדים בולטים למדליה, נבחרת הגברים מתפוצצת עם חמישה גולשים שמדורגים גבוה ויכולים להיכנס לשיוט המדליות כאשר יואב כהן ויואב עומר מובילים בשני המקומות הראשונים.

קטי ספיצ’קוב ממשיכה לשמור על יציבות ומדורגת במקום השני הכללי, כך שהיא נחשבת כרגע למועמדת בטוחה לזכייה במדליה באליפות אירופה. בשני השיוטים הראשונים שעשתה היום היא סיימה במקום השני ובשיוט השלישי סיימה חמישית. יש לציין כי הופעה שלה על הפודיום תבטיח לה את הכרטיס למשלחת האולימפית שתייצג את ישראל באולימפיאדת טוקיו בקיץ הבא.

נוי דריהן, שרשמה פתיחה לא מוצלחת במיוחד אתמול, ניסתה לצמצם מרחק מקטי ספיצ’קוב ורשמה בפתיחת היום שיוטים טובים יותר. אלא שכרגע דריהן מדורגת במקום ה-12 הכללי, אחרי שלושה שיוטים אותם הגולשת סיימה במקומות הרביעי, השמיני וה-16, כך שהיא עדיין נותרה הרחק מאחור ותנסה להיכנס לשיוט המדליות.

נוי דריהן (איגוד השייט)נוי דריהן (איגוד השייט)

במקביל, גם מאיה מוריס (17,4,9) עדיין בתמונת שיוט המדליות והיא מדורגת כעת במקום השביעי הכללי. השיוט הראשון שלה לא נספר משום שהוא היה במיקום הנמוך ביותר שלה עד כה, אך היא תצטרך להמשיך ולהתברג גבוה כדי לאיים על המדליות.

יואב כהן שומר על המקום הראשון

נבחרת הגברים של גור שטיינברג מתפוצצת בתחרות הזו. יואב כהן מבסס את מקומו בקרב הגולשים המובילים והוא מועמד לזכייה במדליה ראשונה באליפות אירופה לבוגרים כשהוא עדיין שומר על המקום הראשון, אחרי שלושת השיוטים של היום (2,5,4). מדובר ביכולת מרשימה ביותר של הגולש עד כה.

יואב כהן (איגוד השייט)יואב כהן (איגוד השייט)

במהלך היום גם יואב עומר (3,17,3) נדבק אליו וכעת הוא מדורג במקום השני הכללי כך שייתכן ונראה עוד גולש על הפודיום בסיום. כמו כן, שחר צוברי (10,11,2) זינק קדימה והוא מדורג במקום החמישי, כאשר גם תום ראובני (9,3,6) קפץ למקום השמיני בדירוג. מנגד, אופק אלימלך רשם יום לא מוצלח מבחינה אישית (22,13,22) אבל הוא עדיין מדורג גבוה במקום ה-12 הכללי. זאת אומרת שכרגע כל חמשת הגולשים הישראלים נמצאים באזור הכניסה לשיוט המדליות לגברים - וזה לא פחות ממדהים.

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו