יום שבת, 22.01.2022 שעה 20:18

בכורה לפלאניץ', התלבטות בין אשכנזי לרודריגס

הסרבי של מכבי חיפה צפוי לעלות במערך 3 בלמים מול רוסטוב ב-19:30 באירופית, דילמה בקישור. בכר: "זה כמו גמר גביע", רוקאביצה: "יריבה חזקה"

35 תגובות |
בוגדן פלאניץ' (עמרי שטיין)
בוגדן פלאניץ' (עמרי שטיין)

מכבי חיפה תתארח הערב (חמישי) ב-19:30 אצל רוסטוב הרוסית במסגרת הסיבוב השלישי של מוקדמות הליגה האירופית, במשחק בו אם תנצח תצא למשחק חוץ מול טוטנהאם הוטספר בשלב הפלייאוף, אם האנגלים יחלפו על פני שקנדיה.

ברק בכר אמר לקראת ההתמודדות: “הגענו בטיסה די מהירה, אירחנו אותנו יפה ושום דבר לא היה מסובך. אנחנו בתקופה יותר טובה, שיפור ממשחק למשחק. קיבלנו הגרלה מאוד קשה, אבל למדנו את רוסטוב. פוגשים את אחת הקבוצות היותר טובות ברוסיה, וגם בתקופה האחרונה עשו תוצאות טובות ואנחנו מוכנים למשחק מאוד קשה”.

אימון מכבי חיפה ברוסיה לקראת רוסטוב

“יש משחק אחד ואנחנו לא מתעסקים באם היו שני משחקים, זה כמו גמר גביע וככה אנחנו מתייחסים לזה. למרות שאנחנו אנדרדוג, אנחנו מאמינים שאפשר לעשות תוצאה טובה ולעלות לשלב הבא. היציעים הריקים? תמיד כיף לשחק מול קהל, לא הייתי מתנגד שיהיה קהל ואווירה. לצערי אנחנו מתחילים להתרגל למצב הזה.

ניקיטה רוקאביצה הוסיף: “ראינו את המשחקים האחרונים שלהם, התכוננו, עבדנו על המערכים. מצפים למשחק קשה מול יריבה טובה ונעשה הכול כדי להשיג את התוצאה ולעבור לשלב הבא במפעל. לרוסטוב יש שחקנים מאוד איכותיים, אבל אנחנו קבוצתיים וזה היתרון שלנו, כמובן שנעשה את המקסימום שאפשר. לא מכיר אף שחקן אישית, אבל למדנו עליהם ויודעים שיש שם איכויות”.

נייקטה רוקאביצה. גבוה ברשימה (עמרי שטיין)נייקטה רוקאביצה. גבוה ברשימה (עמרי שטיין)

הירוקים סיימו את האימון המסכם לקראת ההתמודדות החשובה, כאשר בכר אמנם העדיף לשמור את הקלפים קרוב לחזה ולא תרגל את ההרכב אבל מהמעט שניתן לראות באימון עולה שבכר יפתח לראשונה עם מערך של שלושה בלמים כאשר לצד עאיד חבשי ועופרי ארד יערוך בכורה ב-11 בוגדן פלאניץ'. את מערך 3 הבלמים תרגל בכר כבר בארץ.

בקישור יעלו מוחמד אבו פאני, נטע לביא ומסתמן כי גם יובל אשכנזי יחבור אליהם, כאשר יש התלבטות בין האחרון שיכול להגיע מהקו השני ולתמוך בהתקפה לבין חוסה רודריגס. בחלק הקדמי ישחקו צ'ירון שרי וניקיטה רוקאביצה.

ההרכב המשוער: ג'וש כהן, ארנסט מבוקה, בוגדן פלאניץ', עאיד חבשי, עופרי ארד, סאן מנחם, נטע לביא, מוחמד אבו פאני, יובל אשכנזי (חוסה רודריגס), צ'ירון שרי וניקיטה רוקאביצה.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30