יום רביעי, 27.10.2021 שעה 23:09

הישראבלוף ממשיך: מגרשי טניס פתוחים לציבור

לא רק בכדורגל: מגרשי טניס נפתחו לקהל הרחב בניגוד להנחיות הסגר, משרד הבריאות פועל כדי לסגור אותם בהוראת גרוטו. האיגוד: "פועלים לפי הנהלים"

9 תגובות |
כדורי טניס (רויטרס)
כדורי טניס (רויטרס)

במשרד התרבות והספורט אישרו לציבור לקיים פעילות ספורט עממית במהלך הסגר, אך גם פה מתברר שיש פרצות בהנחיות. למשרד הבריאות נודע כי מגרשי טניס נפתחו לקהל הרחב ולא רק לספורטאים תחרותיים שרשומים באיגוד הטניס - וכעת הם פועלים לסגור אותם.

כזכור, ביום שישי פרסם משרד התרבות והספורט הנחיות לפיהן ניתן לקיים פעילות ספורט עממית גם מעבר למגבלת מרחק של 1,000 מטר מהבית, ואזרחים רבים ניצלו זאת במהלך החג כדי לטייל באופניים, לשחות בין ולהתאמן בריצה.

אלא שכעת, נפתחו לציבור הרחב גם מגרשי הטניס כאשר רבים מהמתקנים מאפשר לקהל הרחב לשחק במהלך הסגר, בתנאי שיזמינו מגרש באינטרנט מראש ולא יפרו את ההנחיות, כך שלמעשה כל אזרח שמעוניין לשחק יכול להגיע עצמאית ברגל ולא ברכב - ויוכל לשחק טניס.

פרופסור איתמר גרוטו (נעם מורנו)פרופסור איתמר גרוטו (נעם מורנו)

ל-ONE נודע כי המשנה למנכ”ל משרד הבריאות פרופ’ איתמר גרוטו פועל לסגירת מגרשי הטניס שנפתחו עבור הקהל הרחב, בטענה כי פתיחתם נעשתה בניגוד מוחלט להנחיות הסגר.

גם במשרד התרבות והספורט מתנגדים לפתיחת מגרשי הטניס לציבור הרחב, משום שזה נעשה בניגוד להנחיות. בהנחיות של המשרד ישנו סעיף נפרד המתייחס למתקני ספורט, שייפתחו רק לטובת אימונים של ספורטאים תחרותיים ומקצוענים הרשומים באיגוד.

באיגוד הטניס הבהירו כי מועדוני הטניס פתוחים לטובת הספורטאים התחרותיים, בהתאם להנחיות. יו”ר איגוד הטניס אבי פרץ מסר: “איגוד הטניס עובד על פי נהלי משרד הספורט והבריאות, כך שההנחייה היא כי מותר לאמן שחקנים תחרותיים בתנאי התו הסגול. זה המסר שהאיגוד מעביר למועדונים ומי שעובר על החוק עושה זאת על אחריותו”.

אסור לפספס
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
נגןהידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי
הידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי