יום שישי, 22.10.2021 שעה 05:22

קאמבק גדול לזברב, יפגוש את תים בגמר ארה"ב

הגרמני פיגר 2:0 במערכות מול קרניו בוסטה וחזר לניצחון בדרך לגמר מייג'ור ראשון, האוסטרי גבר על מדבדב ב-3 מערכות. אחד מהם יניף גראנד סלאם ראשון

0 תגובות |
אלכסנדר זברב (רויטרס)
אלכסנדר זברב (רויטרס)

אחרי השערוריות וההדחות המפתיעות, נקבעה הלילה (אור לשבת) זהות שני המשתתפים בגמר אליפות ארצות הברית הפתוחה. אלכסנדר זברב הגרמני גבר על פאבלו קרניו בוסטה בתום קרב הירואי וקאמבק חלומי ודומיניק תים ניצח את דניל מדבדב בלי יותר מדי קושי בדרך למפגש על התואר.

במשחק המוקדם, זברב כבר היה בפיגור של שתי מערכות אחרי שנכנע 6:3 ו-6:2, אבל אז החל מופע היחיד שלו בדרך לקאמבק חלומי ולניצחון במשחק כולו. אחרי שמצא את עצמו כאמור בפיגור, זברב השתלט על המשחק וניצח בשלוש המערכות הבאות 3:6, 4:6, ו-3:6, כל זאת אחרי ששב לראשונה בקריירה במסגרת גרנד סלאם מפיגור כפול. תהיה זו גם ההופעה הראשונה של הגרמני בגמר של אחד מארבעת טורנירי הענק ואולי זכייה ראשונה בקריירה באחד מהם.

במפגש חצי הגמר השני, דומיניק תים האוסטרי לא התקשה כל כך מול דניל מדבדב הרוסי ובשלוש מערכות בלבד הכריע את הכף וגם לו תהיה זו הופעה ראשונה בגמר של הגרנד סלאם שנערך בארצות הברית. 2:6, 6:7(7) ו-6:7(5) תוך פחות משעתיים הראו כמה האוסטרי דרוך ומוכן וכעת ינסה לגבור במעמד המרגש על זברב שמבחינתו ישחק לראשונה בגמר של טורניר גדול.

אסור לפספס
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
נגןהידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי
הידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי