יום שבת, 27.11.2021 שעה 19:04

ג'וקוביץ' הגן על שופטת הקו: לא עשתה דבר רע

הסרבי הגיב למתקפה חסרת התקדים על לאורה קלארק שספגה איומים על חייה ברשתות בשל הרחקתו מה-US OPEN: "היא זקוקה לתמיכה, מבקש שתהיו אכפתיים"

1 תגובות |
נובאק ג'וקוביץ' והשופטת  (רויטרס)
נובאק ג'וקוביץ' והשופטת (רויטרס)

אין ספק שההרחקה של נובאק ג’וקוביץ’ מטורניר אליפות ארצות הברית הפתוחה בשל הכדור שחבט לגרונה של שופטת הקו, אמנם לא במתכוון, היא אחד האירועים הביזאריים והזכורים של השנה שיזכו לתהודה רבה גם בהמשך, אבל יש כאלו שלוקחים את ההרחקה של נולה רחוק מדי והחלו לאיים על חייה של שופטת הקו.

לאורה קלארק, אותה השופטת המדוברת, ספגה אינספור איומים ביומיים האחרונים מצד מגיבים קיצוניים שביקשו לתקוף אותה על המקרה בסיומו הורחק הכוכב הסרבי. בין היתר נכתב לה: “בקרוב תצטרפי לבנך המת”, המשטרה החלה לבדוק מי האיש שעומד מאחורי האיום החריג.

בינתיים, ג’וקוביץ’ שנמצא בעין הסערה שוקל האם להרשם לטורניר המאסטרס ברומא שייחל ביום שני הקרוב, או לשמור כוחות לקראת הגראנד סלאם הבא – רולאן גארוס. את האיומים שקיבלה השופטת הוא בחר לתקוף ולגנות וכתב בטוויטר: “#NoleFam (שם העוקב) יקר, תודה על המסרים החיוביים שלך. אנא זכור גם את שופטת הקווים שנפגעה מהכדור אמש וזקוקה לתמיכה של הקהילה שלנו. היא לא עשתה שום דבר רע בכלל”.

עוד כתב: “אני מבקש ממך להישאר תומך ואכפתי במיוחד בתקופה זו. מרגעים אלו אנו מתחזקים ועולים מעל. חולק אהבה עם כולם. אירופה הנה אני בא”. לתגובות הללו הגיעו כמה תגובות תומכות במיוחד מצד מעריציו שכתבו: “אתה הטוב ביותר”, “תחזור חזק יותר”, “אוהבים אותך”.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30