יום שבת, 22.01.2022 שעה 20:50

יחזקאל מונה למנכ"ל מרמורק, בנודיס שוב המאמן

מי שהביא את הקבוצה מרחובות עד לגמר משחקי המבחן על העלייה ללאומית שם הפסיד לעפולה, עובר למשרד. המאמן חזר למועדון: "כמו בית עבורי, אני מתרגש"

10 תגובות |
ארז בנודיס (PayPerLens)
ארז בנודיס (PayPerLens)

שינוי מהותי בשרדה הניהולית והמקצועית של הפועל מרמורק. הקבוצה מליגה א’ דרום, הודיעה הבוקר (שני) כי המאמן בעונה החולפת, ניסן יחזקאל, יבצע הסבה מקצועית ויעבור למלא את תפקיד המנכ”ל במועדון, בעוד מי שיאמן את הקבוצה הוא ארז בנודיס שכזכור העלה את הקבוצה ללאומית בעונתו האחרונה במועדון.

יחזקאל, שהוביל העונה את הקבוצה עד לגמר משחקי המבחן על העלייה לליגה הלאומית ושם נכנע ביחד עם שחקניו להפועל עפולה, ינסה לסייע למועדון הרחובותי מהתפקיד הניהולי, וזאת לאחר שגם כיהן בעבר בתור המנהל המקצועי שלו.

ניסן יחזקאל (חגי מיכאלי)ניסן יחזקאל (חגי מיכאלי)

“מינוי זה הוא חיזוק הבשורה בדרך לביסוס המועדון להיות מועדון מוביל עם דרך ומטרות לטווח הארוך. בהצלחה ניסן יחזקאל”, נמס בהודעתה הרשמית של מרמורק על מעבר התפקידים של יחזקאל.

בנוגע לבנודיס, בישיבה שנערכה בהשתתפות המנכ"ל ניסן יחזקאל והנהלת הקבוצה סוכמו עקרונות העבודה, תכנית עבודה לעונה הקרובה ורשימת שחקנים אותם מעוניין בנודיס לראות בסגל בעונה הקרובה.

ארז בנודיס (חגי מיכאלי)ארז בנודיס (חגי מיכאלי)

בנודיס אמר: “אני שמח לחזור למועדון הפועל מרמורק שבשבילי הוא בית, אני מתרגש לפגוש כבר את האוהדים וכמובן לדרוך שוב באצטדיון. אני דרוך ומוכן לכל מטרה ומאמין שנעמוד בכל יעד שנציב. אני רוצה להודות למוטי אברג’יל, ניסן יחזקאל, האחים חופי ולכל אנשי המועדון היקרים שנתנו בי אמון”.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30