יום שלישי, 30.11.2021 שעה 12:11

"תכננתם את הזמן כדי לקיים יחסי מין בחו"ל"

דריהן ומוריס שלחו מכתב התראה לפני תביעה למאמנן לשעבר פייר לוקט בשל הקשר עם ספיצ'קוב וטוענות לנזק של 2 מיליון שקל: "הפרת את כל הנהלים כמאמן"

31 תגובות |
קטי ספיצ'קוב והמאמן פייר לוקט (באדיבות איגוד השייט)
קטי ספיצ'קוב והמאמן פייר לוקט (באדיבות איגוד השייט)

המשחקים האולימפיים אמנם נדחו בשנה, אך המאבקים בנבחרת הגלישה ממשיכים. נוי דריהן ומאיה מוריס שלחו מכתב התראה לפני תביעה לפייר לוקט, מי ששימש כמאמן נבחרת גלישת הרוח לנשים וניהל קשר עם קטי ספיצ’קוב, זאת באמצעות עורכי הדין אמיר רוזנברג ורם גליצה.

במכתב נכתב בין היתר: “הלקוחות שלנו מתכוונות להגיש תביעה אזרחית על התנהגותך הבלתי הולמת במהלך ואחרי התקופה בה שימשת כמאמן הראשי של נבחרת ישראל בגלישת רוח. הנזקים כוללים נזקים ענישתיים, אובדן הזדמנויות, אובדן הכנסה עתידית ונזק מנטלי”.

נוי דריהן (חגי מיכאלי)נוי דריהן (חגי מיכאלי)

“הפרת את כל הנהלים כמאמן ספורט במדינת ישראל. יתרה מכך, נכשלת בעמידה בנורמות האתיות ובערכי הספורט, ניצלת את תמימותן וביצעת עבירות חמורות ולא מוסריות שגרמו לנזק אישי לאתלטיות המייצגות את הנבחרת. כיום, למרות שאינך מחזיק בתפקיד של מאמן הנבחרת, אתה ממשיך לפעול באופן מכוון נגד האינטרסים של האתלטיות בנבחרת ישראל”

“בחוצפתך העברת הוראות מחמירות על חובת עמידתן בקוד האתי של איגוד השייט, על חובתן להתנהג באופן הולם ומכובד בינן לבין עצמן ולשמש דוגמה ומופת ואיימת כי מי שלא תעשה זאת תודח לאלתר מהנבחרת”.

מאיה מוריס (איציק בלניצקי)מאיה מוריס (איציק בלניצקי)

במכתב מתואר אופי היחסים המיניים בין לוקט לספיצ’קוב: “במהלך הערבים במחנות האימונים בחו”ל, תכננתם ביחד את הזמן כדי לקיים יחסי מין, אם זה בחדר שלה, בחדר שלך או בשירותים. הכל נוהל בסוד. רגע לפני גביע העולם 2019 בגארדה, איטליה, שניכם חמקתם באמצע פגישה של הנבחרת במסעדה ומצאו אתכם ביחד בשירותים. הקשר המיני, האסור והסודי עם קטי ספיצ’קוב נוהל על ידך בקפידה, והוסתר אפילו עד אחרי גביע העולם באיטליה, מה שהכין את הקרקע לזכייה של קטי ספיצ’קוב במדליית כסף תוך סיכון שאר הנבחרת ומעמדך כמאמן ראשי”.

עו"ד אמיר רוזנברג (עידו מלר)עו"ד אמיר רוזנברג (עידו מלר)

בסוף המכתב ננקב סכום: “הפיצוי המוערך על הנזקים שגרמת ללקוחותינו נאמד על שני מיליון שקל”.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30