יום שני, 24.01.2022 שעה 15:54

רוטנשטיינר נחת בישראל, ינסה להגיע להבנות

בצל חשיפת ONE על המחלוקת הקיימת מול ראשי ההתאחדות לכדורגל, המנהל המקצועי של נבחרות ישראל שב מאוסטריה וינסה להגיע להסכם על המשך דרכו בתפקיד

3 תגובות |
וילי רוטנשטיינר נוחת בישראל (רדאד ג'בארה)
וילי רוטנשטיינר נוחת בישראל (רדאד ג'בארה)

ווילי רוטנשטיינר, שעתידו כמנהל המקצועי של נבחרות ישראל עדיין לוט בערפל, נחת הבוקר (ראשון) בנמל התעופה בן גוריון אחרי ששהה בחודשיים החולפים במולדתו אוסטריה, ממנה החל להעביר את קורס הפרו דרך אפליקציית ה’זום’. כפי שנחשף ב-ONE, המחלוקות בינו לבין ראשי ההתאחדות לכדורגל עדיין קיימת אך הצדדים ינסו להגיע להבנות על המשך דרכו. 

האוסטרי מרוויח כ-110 אלף שקל לחודש ובהתאחדות רצו בתחילה שהוא יחתוך במחצית משכרו, מה שמבחינת רוטנשטיינר אומר שמראים לו את הדרך החוצה. הוא הסכים לוותר על מחצית משכרו בחודשים מרץ-מאי, ולהפחית כ-25% בהמשך. בהתאחדות מצפים שהאוסטרי יוריד כ-40% וזהו בעצם סלע המחלוקת בין הצדדים.

כך השופטים מתכוננים למשחקים בזמן הקורונה

לפני הגעתו לישראל אמר רוטנשטיינר ל-ONE: "אני מאוד רוצה להמשיך לעבוד בישראל, אני מלא שאפתנות. לפני שנתיים כאשר חתמתי הייתי פנוי, ובהתאחדות ידעו מה התנאים שלי וחתמו על כך”. רוטנשטיינר אמור להיפגש  עם יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אורן חסון ועם המנכ"ל רתם קמר, ובפגישה זו יוחלט עתידו. 

וילי רוטנשטיינר נוחת בישראל (רדאד ג'בארה)וילי רוטנשטיינר נוחת בישראל (רדאד ג'בארה)
אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30