יום שלישי, 05.07.2022 שעה 16:42

אבו יונס: המשטרה יודעת מה קרה, לא פרוטקשן

בעלי סכנין סיפר ב-102FM על הסיבות לירי על ביתו: "מישהו רצה להיכנס לעבודה ללא מכרז בפרויקט שלי", "היריות פגעו בקירות, למחרת קמתי לעבוד כרגיל"

|
מוחמד אבו יונס (רדאד ג'בארה)
מוחמד אבו יונס (רדאד ג'בארה)

מוחמד אבו יונס, בעלי בני סכנין מהליגה הלאומית, חווה אתמול (ראשון) רגעים מלחיצים במיוחד כשירי חי בוצע לעבר ביתו. הערב, אחד דיבר אבו יונס על ה”חוויה” הלא נעימה שעברה עליו ועל משפחתו בתוכנית הספורט של ישראל של 102FM בשיתוף ONE. 

שלום וערב טוב לך, מוחמד אבו יונס.
”שלום“.

מה קרה, למה ירו לך על הבית?
זה לא קשור לכדורגל בכלל. זה לא פרוטקשן. אני מקים פרויקט רפואי בסכנין, זה בשלב הקמה. יש מכרזים וכל מני עבודות חשמל. מישהו רצה להיכנס לעבודה ללא מכרז וזה מה שקרה. בפועל המשטרה יודעת מה קרה”. 

קמפיין המנהלת להחזרת הכדורגל

אתה יודע מזה?
”המשטרה יודעת. זה מה שקרה”.

זה מפחיד.
”זה לא רק באוויר, הם ירו גם לתוך הבית וזה פגע בקיר שלנו. אני לא מסתובב עם שומרים עכשיו וזה לא משפיע על חיי היום-יום שלי. למחרת קמתי לעבודה כרגיל. אני לא חושש שיורידו אותי. כולנו צריכים להתנהג אותו דבר. אני לא יודע אם לקרוא לזה עולם תחתון, זה אנשים שרצו עבודה בדרך לא דרך. היום יש דרך לעשות את זה, מציעים הצעת מחיר ואתה בוחר את מי אתה רוצה. אני לא ציפיתי שזה יגיע לזה. אני 40 שנה בעסקים ובחיים לא היה לי אירוע עם אף אחד”.

מוחמד אבו יונס (רדאד ג'בארה)מוחמד אבו יונס (רדאד ג'בארה)

בנושא אחר, מה קורה עם בני סכנין בתקופה הזו?
”כמו שאר הקבוצות. אני שומע שיש אנשים שרוצים לסיים את הליגה. בעקבות השמועות האלה, הייתה לי שיחה עם ארז כלפון ואמרתי לו שעלייה וירידה חייבים להיות על כר הדשא. התשובה שלו שלכך הוא חותר. אני מקווה שהשבוע יגיע אישור ממשרד הבריאות להתאמן. עוד לא חזרנו להתאמן אבל אנחנו מחכים לתשובה ממשרד הבריאות. לדעתי הליגה תתחיל בסוף מאי או תחילת יוני”.

שחקני בני סכנין (עמרי שטיין)שחקני בני סכנין (עמרי שטיין)
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו