יום רביעי, 18.05.2022 שעה 03:56

מסכות בספסל וללא יריקות ושיחות בין השחקנים

פרופ' גרוטו שומע? ככה חוזרים לשחק כדורגל בדרום קוריאה: המאמן והספסל עם מסיכות, לשחקנים אסור לדבר עם חבריהם לקבוצה, אך הדבר כבר עורר את זעמם

|
אלירן עטר (אורן בן חקון)
אלירן עטר (אורן בן חקון)

בקרוב כאן? אנחנו אמנם עסוקים בתקווה לחזרת הליגות האירופיות והליגה הישראלית בפרט, אך יש ליגה שבקרוב מאוד תחזור לכר הדשא הירוק ותעשה זאת עם כמה הנחיות נוקשות יש לומר. הליגה בדרום קוריאה תשוב ב-8.5 והיום (שבת) נחשפו הכללים עליהם השחקנים יצטרכו להקפיד, אולם הדבר גם יצר אצל השחקנים השונים מחלוקת בקשר ליכולת שלהם לעמוד בהנחיות.

בראש ובראשונה, לשחקנים נאמר שהם לא יכולים ללחוץ ידיים לפני שריקת הפתיחה וכמו כן אסור יהיה להם אפילו לדבר אחד עם השני במהלך המשחק, בשל אפשרות שטיפות הרוק יעברו מאחד לשני ויסכנו אותם בהדבקה. בנוסף, לשחקנים גם אסור לירוק במהלך המשחק ושחקני הספסל צריכים להיות עם מסיכות.

קורונה? צפו: זלאטן כובש במדי האמרבי

בנוסף, מלבד הספסל, גם המאמנים יהיו חייבים להיות עם מסכה על הפנים במהלך כל ההתמודדות. אחרי שלל ההנחיות שפורסמו, קפטן אינצ’און יונייטד, קים דו היוק, סיפר על הקושי הצפוי: “נוכל עוד למנוע יריקות על כר הדשא, אבל לא לדבר עם חברים לקבוצה? זה יהיה משהו פשוט בלתי אפשרי לביצוע. אם לא נוכל לדבר אחד עם השני אז גם לא נוכל לשחק”. 

האם השחקנים יעמדו בכללים והליגה הדרום קוריאנית תיתן השראה לעוד כמה ליגות לחזור תחת מגבלות שכאלה למגרשים ואפילו אולי כאן לליגה הישראלית? ימים יגידו.

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
נגןחזקה בביזנס: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
טיבו מבסוט: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
נגןחבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב
חבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב